Bārtulis: Jācīnās katrā spēlē

Latvijas izlases aizsargs Oskars Bārtulis pēc uzvaras pār Vāciju (3:2) teica, ka ir pieradis pie Eiropas izmēra laukumiem un ar katru spēli jūtas arvien labāk.

Mēs visus respektējam, arī iepriekšējā mačā pret Krieviju bijām gatavi spēlēt, taču turnīrā viss var notikt. Vakar zaudējām, šodien uzvarējām, turnīrs ir garš un jācīnās katrā spēlē. Rīt mums ir brīvdiena, pēc kuras gatavosimies spēlei ar Itāliju, teica aizsargs.

Pirmkārt, mums jāsaprot, ka ir jāspēlē sešdesmit minūtes, nevis viens periods. Otrais periods nebija labs un tas jāpatur prātā, uzsvēra hokejists.

Oskars norāda, ka Eiropas laukumi problēmas nesagādā. Ar katru spēli jūtos arvien pārliecinošāk, arī vieglāk, un saprotu, ka ripu varu pie sevis paturēt ilgāk. Tajā pašā laikā saprotu, ka mēs spēlējam līdzīgu hokeju kā Ziemeļamerikā, bet te ir lielāks laukums. ASV ir tā - kad saņem piespēli, kāds tev jau lido virsū, secina aizsargs, kurš atklāj, ka Oļegs Znaroks uz soliņa nav nepieciešams.

Nolans varbūt tikai izskatās mierīgs, bet, kad vajag, pasaka arī savu vārdu. Domāju, ka viņam ir liela pieredze, kad pateikt kaut ko skaļāku, atbildēja Bārtulis.

Vai pēc 2:0 jau noticējām uzvarai? Neteiktu, ka noticējām, bet atdosim kredītu arī Vācijai - viņi labi spēlēja un apdraudēja mūsu vārtus daudz reižu, taču Edgars mūs glāba. Tāds ir hokejs, trešajā periodā realizējām skaitlisko vairākumu un guvām uzvaras vārtus, pēc mača teica Bārtulis.