"SMScredit.lv" un HK "Juniors" izcīna kārtējās uzvaras

Trešdienas vakarā tika aizvadītas divas kārtējās Latvijas virslīgas hokeja čempionāta spēles. "Juniors" ar rezultātu 11:2 viesu laukumā izcīnīja uzvaru pār jaunāko čempionāta komandu SK "Rīga96". Tikmēr "SMScredit.lv" hokejisti "Inbox.lv" ledus hallē ar rezultātu 7:4 uzveica HS "Rīga/Prizma" vienību.

HK "Juniors" sagrauj SK "Rīga96"

Vjačeslava Nazarova vadītā HK "Juniors" pirmos vārtus guva jau otrajā minūtē, kad pēc Edgara Opuļska un Deivida Sarkaņa piespēlēm rezultātu atklāja Pēteris Priediņš. Perioda otrajā pusē pēc Ruslana Ignatoviča un Rūdolfa Pētersona vārtu guvumiem HK "Juniors" izvirzījās vadībā jau ar 0:3.

Otrā perioda sestajā un septītajā minūtē viesi guva vēl divus vārtus, panākot 0:5. Periodā turpinājumā juniori guva vēl trīs vārtus, bet jaunākā čempionāta komanda SK "Rīga96" pie pirmā panākuma tika spēles 40.minūtē, kad precīzi meta Dāvis Pūliņš. Rezultāts pēc otrā perioda bija jau graujošais 1:8.

Trešā perioda astotajā minūtē SK "Rīga96" guva otros vārtus pēc kārtas, kad pēc Kirila Galoha piespēles Gatis Sprukts pārspēja Nilu Grīnfogelu. Juniori perioda turpinājumā atguva divus vārtus, kad precīzi bija Ritvars Zonenbergs un Deivids Sarkanis. Spēles 58. minūtē Rūdolfs Pētersons realizēja soda metienu, panākot deviņu vārtu pārsvaru(2:11). Spēles pēdējo divu minūšu laikā rezultāts vairs nemainījās un Juniori izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas.

Ar četriem rezultativitātes punktiem uzvarētāju sastāvā izcēlās Bruno Birzītis (2+2) un Deivids Sarkanis (2+2). Trīs rezultativitātes punktus pievienoja Rūdolfs Pētersons (2+1), kā arī Ruslans Ignatovičs(2+1).

"SMScredit.lv" spraigā spēlē uzveic HS "Rīga/Prizma"

Spēles rezultātu jau 50. sekundē atklāja mājinieku uzbrucējs Andrejs Kardašs. HS "Rīga/Prizma" 13. minūtē izlīdzināja rezultātu, kad skaitlisko vairākumu realizēja Viktors Šorins. Spēles 18. minūtē Mareks Jass atkal izvirzīja vadībā "SMScredit.lv", tomēr ilgi mājinieki nepabija vadībā, jo Ralfs Melders pirmā perioda priekšpēdējā minūtē skaitliskajā vairākumā atkārtoti izlīdzināja rezultātu. Pēc 32. sekundēm Prizmieši pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā, kad Deniss Baškatovs pārspēja Renāru Kazanovu.

Otrajā periodā komandas turpināja apmainīties ar vārtu guvumiem - vispirms atkal tika izlīdzināts rezultāts, bet tad Prizmieši atkāroti izvirzījās vadībā. Otrā perioda otrajā pusē "SMScredit.lv" guva divus vārtus, kas viņiem trešo reizi spēlē ļāva izvirzīties vadībā. Pēdējā trešdaļā "SMScredit.lv" guva vēl divus vārtus, kas visā spēlē viņiem ļāva gūt uzvaru ar rezultātu 7:4.

Ar četriem rezultativitātes punktiem uzvarētāju sastāvā izcēlās Vladimirs Mamonovs, kura kontā "hat-trick" jeb trīs vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle.

Nākmās Latvijas Virslīgas hokeja čempionāta spēles paredzētas jau šo sestdien, 13. oktobrī, kad "SMScredit.lv" uzņems HK "Zemgale/JLSS" un HS "Rīga/Prizma" savā laukumā sacentīsies ar "Ozolnieki/MONARCH" vienību.

teksts: sportacentrs.com