SK ''Rīga 96'' pakutina nervus ''Metalurgam''

Latvijas čempionātā hokejā šovakar Liepājā norisinājās viena regulārās sezonas spēle, kurā vietējie ''Liepājas Metalurg2'' ne bez pūlēm tikai trešajā trešdaļā salauza ''Rīga 96'' hokejistu pretestību - 5:3.

Pirmie vārti tika gūti tikai 55 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām, kad precīzi meta Bruno Zabis, tomēr tas nebija viss - pašā izskaņā rīdzinieki rezultātu izlīdzināja (1:1). Arī spēles turpinājumā bija vērojama ļoti līdzīga spēle. Jaunie ''Rīga 96'' spēlētāji nolūza tikai izšķirošās divdesmitminūtes beigu daļā, kad liepājnieki panāca izšķirošo pārsvaru un galarezultātā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:3.

Trīs rezultativitātes (2+1) punkti ''Liepājas Metalurga'' līderim Bruno Zabim, bet gols un piespēle Mārim Diļevkam. ''Rīga 96'' sastāvā 1+1 Augustam Ričardam Veidenbaumam, bet divas rezultatīvas piespēles Kirilam Galoham.

Nākamā Virslīgas spēle ir paredzēta 25. oktobrī, kad 19:15 "Inbox.lv" ledus hallē "HK Juniors" uzņems HS "Rīga/Prizma II"