"SMScredit.lv" un HK "Zemgale/JLSS" izcīna minimālas uzvaras

Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā trešdien norisinājās divas spēles. Čempionāta līderi ''SMSCredit.lv'' ar rezultātu 3:2 uzveica pērnā gada čempionus ''Liepājas metalurgs2'', savukārt HK ''Zemgale/JLSS'' savā laukumā interesantā spēlē ar 3:2 pieveica HK ''Juniors'' hokejistus.

Spēles pirmajā trešdaļā viesi izvirzījās vadībā ar 3:0, kad "SMScredit.lv" labā vārtus guva Mareks Jass, Jurijs Kļujevskis un Romāns Glazkovs. Divus vārtus mājinieki atspēlēja trešajā trešdaļā, kad izcēlās Linards Mazurs-Mago un Bruno Zabis. Liepājas klubam šis bija trešais zaudējums šosezon, Savukārt kreditoriem trīspadsmitā uzvara 14. spēlēs.

Citā spēlē trešdien HK "Zemgale/JLSS" ar 3:2 (0:1, 3:1, 0:0) savā laukumā uzveica kopvērtējuma vicelīderus HK "Juniors".Šajā mačā mājinieku rindās divreiz izcēlās Guntis Pujāts, bet reizi precīzs bija Hārdijs Parādnieks, kamēr "Juniors" labā vārtus guva Maksims Osipovs un Rūdolfs Maslovskis.

Kopvērtējuma līderpozīcijā ar 40 punktiem 14 spēlēs atrodas "SMScredit.lv" komanda, kurai ar 23 punktiem 12 mačos seko "Juniors". Trešā ar 22 punktiem desmit spēlēs ir "Liepājas metalurgs 2" vienība, bet tai ar 19 punktiem seko "Ozolnieki"/"Monarch".

Nākamās spēles Latvijas čempionātā jau sestdien. ''Ozolnieki/Monarch'' pulksten 17:00 sāk spēli pret SK ''Rīga 96'', bet 15:30 spēle Jelgavā - HK ''Zemgale/JLSS'' pret ''SMSCredit.lv''. Spēli no Zemgales galvaspilsētas varēsiet skatīties arī Spotacentrs.com un lhf.lv tiešraidē!