U18 izlase pārbaudes spēlē ar 6:1 apspēlē Baltkrieviju

Pirmo pārbaudes spēli pirms aprīlī gaidāmā pasaules čempionāta U18 jauniešiem aizvadīja Vjačeslava Nazarova trenētā Latvijas izlase, kas ar pārliecinošo 6:1 apspēlēja savus Baltkrievijas vienaudžus. Ar hat-trick Latvijas izlases labā atzīmējās Oskars Batņa.

Mača rezultāti Latvijas izlases hokejisti atklāja jau trešajā minūtē, kad precīzs bija Juniors Rīga uzbrucējs Oskars Batņa. Vien pāris minūtes vēlāk Batņam izdevās gūt arī otros vārtus, līdz ar kuriem Baltkrievijas izlase veica vārtsargu maiņu. Tas gan neliedza perioda izskaņā jau 3:0 panākt liepājniekam Olafam Aplokam.

Otrās trešdaļas ievadā Latvijas izlase gandrīz veselas divas minūtes spēlēja trijatā pret pieciem, taču baltkrieviem Latvijas izlases vārtos stāvošo Maksimu Rešetņikovu pārspēt neizdevās. Trešdaļas otrajā pusē jau 4:0 Latvijas izlases labā panāca aizsargs Jānis Jaks.

Trešā perioda sestajā minūtē Latvijas izlasei izdevās panākt jau 5:0, vārtus gūstot Robertam Mačicam, taču tad, perioda otrajā pusē, jau savus trešos vārtus spēlē guva Oskars Batņa, panākot 6:0. Pusotru minūti pirms mača izskaņas goda vārtus guva arī baltkrievi, Rešetņikovu pārspējot Dmitrijam Abrožeičikam.

Jau rīt, pulksten 12:00, abas komandas savā starpā tiksies atkārtoti.

Atgādināsim, ka jau 18. aprīlī Latvijas izlase uzsāks dalību U18 pasaules čempionātā, kas norisināsies Sočos, Krievijā. Tur Latvija spēlēs vienā apakšgrupā ar ASV, Somijas, Krievijas un Čehijas vienaudžiem.

Pārbaudes spēle, 29. decembris

Latvija – Baltkrievija 6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
Vārti: 02:02 Batņa (Razgals) 1:0, 07:39 Batņa (Pētersons, Karelis) 2:0, 17:31 Aploks (Homjakovs) 3:0, 33:48 Jaks (Maslovskis, Osipovs) 4:0, 45:37 Mamčics (Grīnbergs, Egle) 5:0, 52:09 Batņa (Bērziņš, Pētersons) 6:0, 58:31 Abrožeičiks (Valkovs) 6:1
Soda minūtes: 18 - 26
Vārtsargi: Maksims Rešetņikovs - Vladislavs Grajevskis (07:39 Kozlovskis)