Juniori zaudē "SKA1946", bet uzvar "Federācijas kausā"

Par "Federācijas kausa 2013" ieguvējiem kļuva Latvijas U20 hokejisti, kuri gan pēdējā spēlē zaudēja ar 2:3 (2:0, 0:1, 0:2) Pēterburgas "SKA1946". Otrajā dienas spēlē Čerepovecas "Almaz" ar 4:1 uzveica HK "Rīga" komandu.

Latvijas U20 hokeja izlase pēc pirmā perioda izvirzījās vadībā ar 2:0, precīzi bija Deivids Sarkanis Rinalds Rosinskis. Tomēr spēles turpinājumā viesiem izdevās spēli izlīdzināt un izraut uzvaru. Izšķirošo ripu 56. minūtē ar vārtsargu Nilu Grīnfogelu vārtos iestūma Aleksandrs Dergačovs.

Pateicoties labākai vārtu attiecībai par visa turnīra uzvārētājiem kļuva Leonīda Tambijeva vadītā komanda. otrajā vietā ierindojās Čerepovecas "Almaz", trešie - Sanktpēterburgas "SKA 1946". Savukārt novājinātā HK "Rīga" komanda, neizcīnot nevienu uzvaru, palika pēdējā, ceturtajā vietā.

Par turnīra rezultatīvākajiem spēlētājiem kļuva SKA1946 uzbrucējs Kirils Mirošins 5 (5+0) un Latvijas U20 izlases uzbrucējs Edgars Kulda 5 (2+3).

Federācijas kauss, Rīga, 18. augusts

Sanktpēterburgas SKA 1946 - Latvija U20 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)

Vārti: 5:29 Sarkanis (Batņa, Grīnbergs) 0:1, 16:26 Rosinskis (Kulda, Kondrats, vair.) 0:2, 29:52 Jackaničs (Valencovs) 1:2, 41:34 Mironišins (Riašencevs) 2:2, 55:07 Dergačovs (Riašencevs) 3:2
Vārtsargi: Ņikita Bogdanovs - Nils Grīnfogels