Latvijas izlase pirmajā pārbaudes spēlē 'bullīšos' uzveic Vāciju

Latvijas hokeja izlase, gatavojoties Soču olimpiskajām spēlē, otrdien izbraukumā ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pieveica Vācijas valstsvienību.

Vārtus Latvijas izlases labā pamatlaikā guva Armands Bērziņš, Miks Indrašis un Andris Džeriņš, kurš izcēlās pamatlaika pēdējā minūtē. Izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Miķelis Rēdlihs, nodrošinot Latvijas izlases uzvaru arī visā spēlē.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika atzīts Kaspars Saulietis, savukārt vāciešiem aizsargs Sinans Akdags.

Jau trešdien abas komandas savā starpā tiksies atkārtoti Esenē. Mača sākums pulksten 20:30 pēc Latvijas laika.

Pēc spēles Latvijas hokeja izlases treneris Toms Kūlens atzina, ka pirmajā periodā komanda parādīja vislabāko sniegumu: "Mēs izvirzījāmies vadībā ar 2:0, diemžēl vāciešiem paveicās iemest pašā trešdaļas izskaņā. Spēles turpinājumā izpaudās raksturu cīņas starp komandām, kurā labāki izrādījāmies mēs. Esam patiesi priecīgi, ka uzvarējām smagā cīņā. Edgars (Masaļskis) šovakar glāba komandu no 100% vārtu zaudējumiem. Man patika arī jauno spēlētāju attieksme un cīņasspars. Tā bija laba iespēja mums treneriem novērtēt viņus citā līmenī."

Pārbaudes spēle, 17. decembris

Vācija - Latvija 3:4 (1:2, 0:0, 2:1, 0:0, 0:1)
Vārti: 09:00 Bērziņš (Saulietis, Kulda) 0:1, 11:23 Indrašis (J.Rēdlihs, maz.) 0:2, 19:50 Openheimers (Oblingers, Akdags) 1:2, 41:27 Mauers (Hāgers, Fišers, vair.) 2:2, 53:12 Vurms (Fauzers, Plahta) 3:2, 59:15 Džeriņš (Indrašis, Kulda, vair.) 3:3, 65:00 M.Rēdlihs 3:4
Vārtsargi: Timo Pilmeiers - Edgars Masaļskis