"Daugavpils" atņem punktu junioriem, "Kurbads" piekāpjas "Rīgai/Prizmai"

Latvijas hokeja virslīgā šodien pie punkta tika "Daugavpils", kas tikai pēcspēles metienos ar 0:1 piekāpās "Dinamo Junioram". Citā spēlē zaudējumu piedzīvoja līdervienība "Kurbads", kas ar 3:4 pēcspēles metienos atzina "HS Rīga/Prizma" pārākumu.

Daugavpilieši līdzšinējās 27 spēlēs bija tikuši pie trim punktiem par uzvaru pār "Dinamo Junioru" (9.oktobrī 4:2), bet šodien spēlē ar šo pašu komandu ir ieguvuši vēl vienu punktu. "Daugavpils" spēles pamatlaikā prata nosargāt savus vārtus neskartus, bet pēcspēles metienu sērijā Denisu Kurelasu pārspēja Vladislavs Koniševs.

Citā mačā līdervienība "Kurbads" uzņēma "Rīgu/Prizmu". Ralfs Melders, Viktors Lobačovs un Sergejs Tjoluškins pirmajās 23 minūtēs izvirzīja "Rīgu/Prizmu" vadībā ar 3:0, tomēr "Kurbada" vīri negrasījās padoties.

Pirmo ripu 29.minūtē iemeta Toms Hartmanis, bet trešā perioda noslēdzošajās divās minūtēs Renārs Undelis un Edgars Adamovičs panāca neizšķirtu (3:3). Spēles pamatlaika beigas nedaudz ievilkās, jo savainojumā iedzīvojās "Rīgas/Prizmas" aizsargs Krišs Grundmanis, kurš tika nogādāts slimnīcā. Pēcspēles metienu sērijā HS "Rīga/Prizma" tomēr tika pie kārotās uzvaras, uzvaras bullīti iemetot Viktoram Lobačovam.

Nākamās hokeja virslīgas spēles notiks 22.februārī, kad "Rīga/Prizma" uzņems "Daugavpili", "Kurbads" spēkosies ar "Zemgale/LLU", bet "Ozolnieki/MONARCH" tiksies ar "Dinamo/Juniors".

Latvijas hokeja virslīga, 19.februāris

"Daugavpils" – "Dinamo Juniors" 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Vārti: 60:00 Koniševs 0:1.
Soda minūtes: 8:12.
Vārtsargi: Deniss Kurelass – Māris Jučers

"Kurbads" – "Rīga/Prizma" 3:4 (0:1, 1:2, 2:0, 0:1)
Vārti: 6:01 Melders (Kokļins) 0:1, 22:08 Lobačovs (Baburins, Kokļins) 0:2, 22:32 Tjoluškins (Brants) 0:3, 28:42 Hartmanis (Kļujevskis) 1:3, 58:08 Undelis (Kardašs, vair.) 2:3, 58:42 Adamovičs (Undelis, Bluks) 3:3, 60:00 Lobačovs 3:4.
Soda minūtes: 10:57.
Vārtsargi: Renārs Kazanovs – Henrijs Ančs