"Kurbads" pārspēj monarhus un spēlēs hokeja virslīgas finālā ar HS "Rīga/Prizma"

Latvijas hokeja virslīgas finālā šodien iekļuva "Kurbads", kas pusfināla sērijas izšķirošajā – piektajā – mačā ar 3:2 uzveica "Ozolniekus/MONARCH". Divi vārti Ronalda Cinka rēķinā.

Vakar monarhi tika pie uzvaras pagarinājumā (3:2), atliekot finālista noskaidrošanu uz piekto spēli. Regulārās sezonas uzvarētājs "Kurbads" izšķirošajā cīņā bija pārāks, uzvarot ar 3:2.

Sestajā minūtē mača rezultātu atklāja Ronalds Cinks, bet pēc 10 minūtēm Valentīns Feoktistovs panāca izlīdzinājumu, izmantojot skaitlisko vairākumu. Otrajā periodā Cinks un Renārs Undelis pievienoja pa vienai ripai "Kurbada" kontā, tikmēr monarhi spēja atbildēt vien ar Želubovska vārtiem.

Finālā "Kurbads" spēkosies ar "Rīgu/Prizmu", kas pusfināla sērijā uzveica "Zemgales/LLU" hokejistus. Latvijas hokeja virslīgas spēcīgākā komanda tiks noskaidrota sērijā līdz četrām uzvarām.

Bronzas godalgas tika HK "Zemgale/LLU" hokejistiem, kuri pēc regulārās sezonas turnīra tabulā ieņēma otro vietu, kamēr "Ozolnieki/MONARCH" ceturto.

Latvijas hokeja virslīga, pusfināls

"Kurbads" – "Ozolnieki/MONARCH" 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Vārti: 5:27 Cinks (Bisenieks) 1:0, 15:38 Feoktistovs (Zaka, Ozollapa, vair.) 1:1, 23:45 Cinks (Hartmanis) 2:1, 31:09 Undelis (Kļujevskis, Fiļimonovs) 3:1, 33:28 Želubovskis (Durdins, Bogdanovs, vair.) 3:2.
Soda minūtes: 45:41.
Vārtsargi: Uldis Čalpa - Dmitrijs Žabotinskis (59:07 – tukši vārti)