43 |
HS RĪGA 2011 - Brocēni |
2023/2024: LBJČH: U14: AAA grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-04-2222.04.2024. |
17:30 |
3:4 SO |
14 |
HS Falcons U14 - HS Falcons |
2023/2024: LBJČH: U14: AAA grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2024-04-2323.04.2024. |
17:00 |
2:3 |
29 |
HS Falcons - HS Falcons U14 |
2023/2024: LBJČH: U14: AAA grupa
|
Olaines slidotava
|
2024-04-2626.04.2024. |
19:00 |
|
23 |
HK Ventspils - HS RĪGA MEITENES |
2023/2024: LBJČH: U14: AA grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-04-2727.04.2024. |
13:15 |
|
45 |
HS Falcons U14 - Daugavpils Sporta skola U-14 |
2023/2024: LBJČH: U14: AAA grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2024-04-2828.04.2024. |
13:00 |
|
29 |
HK Ventspils - Prizma 10 |
2023/2024: LBJČH: U14: AA grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-04-2828.04.2024. |
13:15 |
|
36 |
Daugavpils Sporta skola U-14 - HS Falcons U14 |
2023/2024: LBJČH: U14: AAA grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2024-04-2828.04.2024. |
17:15 |
|
|
Zviedrija U-18 - Latvija U-18 |
2023/2024: U-18 izlases pārbaudes spēles
|
Somija
|
2024-04-2222.04.2024. |
18:00 |
4:0 |
85 |
HS Falcons - HK Tukums |
2023/2024: JAHL
|
Mogo ledus halle
|
2024-04-2222.04.2024. |
18:15 |
7:1 |
76 |
HS RĪGA - Liepājas SSS |
2023/2024: JAHL
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-04-2424.04.2024. |
19:30 |
9:2 |
2 |
Brocēni - HS Falcons |
2023/2024: JAHL: Play-off
|
Brocēnu sporta centrs
|
2024-04-2727.04.2024. |
14:00 |
|
1 |
HS Kurbads - HS RĪGA |
2023/2024: JAHL: Play-off
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-04-2727.04.2024. |
17:30 |
|
4 |
HS Falcons - Brocēni |
2023/2024: JAHL: Play-off
|
Mogo ledus halle
|
2024-04-2828.04.2024. |
12:15 |
|
3 |
HS RĪGA - HS Kurbads |
2023/2024: JAHL: Play-off
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-04-2828.04.2024. |
15:00 |
|
43 |
Valmieras hokeja skola - OGRE JUNIORS |
2023/2024: LBJČH: U13: AA grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2024-04-2323.04.2024. |
18:45 |
4:1 |
40 |
OGRE JUNIORS - HS Kurbads |
2023/2024: LBJČH: U13: AA grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2024-04-2727.04.2024. |
12:30 |
|
42 |
Jelgavas LSS - Daugavpils Sporta skola U-13 |
2023/2024: LBJČH: U13: AAA grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2024-04-2727.04.2024. |
13:00 |
|
41 |
HS Mārupe - HS Baltijas Vilki 2012 |
2023/2024: LBJČH: U13: AAA grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2024-04-2727.04.2024. |
14:45 |
|
38 |
HS Kurbads - Talsu NSS/THK |
2023/2024: LBJČH: U13: AA grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2024-04-2828.04.2024. |
11:45 |
|
34 |
HS Grīziņkalns - OGRE JUNIORS |
2023/2024: LBJČH: U13: AA grupa
|
Daugavas ledus halle B laukums
|
2024-04-2828.04.2024. |
13:15 |
|
|
Latvija U-18 - Somija U-18 |
2023/2024: U-18 PČ
|
Somija
|
2024-04-2525.04.2024. |
18:00 |
1:3 |
|
Slovākija U-18 - Latvija U-18 |
2023/2024: U-18 PČ
|
Somija
|
2024-04-2626.04.2024. |
14:00 |
3:5 |
|
ASV U-18 - Latvija U-18 |
2023/2024: U-18 PČ
|
Somija
|
2024-04-2828.04.2024. |
18:00 |
|
|
Šveices izlase - Latvijas izlase |
2023/2024: Latvijas izlases pārbaudes spēles
|
Šveice
|
2024-04-2626.04.2024. |
|
|
|
Šveices izlase - Latvijas izlase |
2023/2024: Latvijas izlases pārbaudes spēles
|
Šveice
|
2024-04-2727.04.2024. |
|
|
7 |
Brocēni - HK Tukums |
2023/2024: LBJČH: U16: Play-off
|
Brocēnu sporta centrs
|
2024-04-2626.04.2024. |
18:00 |
|
5 |
Daugavpils Sporta skola U-16 - HK Ventspils |
2023/2024: LBJČH: U16: Play-off
|
Daugavpils ledus halle
|
2024-04-2727.04.2024. |
15:00 |
|
6 |
HK Ventspils - Daugavpils Sporta skola U-16 |
2023/2024: LBJČH: U16: Play-off
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-04-2828.04.2024. |
15:00 |
|
8 |
HK Tukums - Brocēni |
2023/2024: LBJČH: U16: Play-off
|
Tukuma ledus halle
|
2024-04-2828.04.2024. |
16:00 |
|
44 |
Brocēni - Jelgavas LSS |
2023/2024: LBJČH: U12: AA grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2024-04-2727.04.2024. |
12:00 |
|
43 |
HS Grīziņkalns - HK Tukums |
2023/2024: LBJČH: U12: AA grupa
|
Daugavas ledus halle
|
2024-04-2727.04.2024. |
14:00 |
|
45 |
Daugavpils Sporta skola U-12 - HS Falcons |
2023/2024: LBJČH: U12: AA grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2024-04-2727.04.2024. |
17:15 |
|
42 |
Brocēni - Daugavpils Sporta skola U-12 |
2023/2024: LBJČH: U12: AA grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2024-04-2828.04.2024. |
12:00 |
|
2 |
Liepājas SSS - HS Baltijas Vilki 2010 |
2023/2024: LBJČH: U15: Play-off
|
LOC ledus halle
|
2024-04-2727.04.2024. |
12:00 |
|
1 |
Prizma 09 - Jelgavas LSS |
2023/2024: LBJČH: U15: Play-off
|
Volvo SC - B laukums
|
2024-04-2727.04.2024. |
20:00 |
|
4 |
HS Baltijas Vilki 2010 - Liepājas SSS |
2023/2024: LBJČH: U15: Play-off
|
Daugavas ledus halle
|
2024-04-2828.04.2024. |
13:30 |
|
3 |
Jelgavas LSS - Prizma 09 |
2023/2024: LBJČH: U15: Play-off
|
Jelgavas ledus halle
|
2024-04-2828.04.2024. |
15:00 |
|