Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
34 HK Ozolnieki/Tukums - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 15.10.2019. 18:30 4:5
37 Kaunas/Klaipeda - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 19.10.2019. 12:00 2:13
41 HS Rīga 2005 - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 19.10.2019. 12:45 4:7
38 HS Kurbads - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 19.10.2019. 14:15 8:0
42 Pirāti - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 19.10.2019. 15:00 0:2
40 HS Rīga 2004 - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 19.10.2019. 16:00 0:1
35 Prizma/IHS - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 15.10.2019. 19:00 4:7
37 HS Rīga - HK Liepāja 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 17.10.2019. 19:15 1:2
38 Prizma/IHS - HS Rīga 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 19.10.2019. 13:00 1:5
40 HK Liepāja - HK Olimp 2019/2020: OHL LOC ledus halle 19.10.2019. 14:00 1:3
39 HK Zemgale LLU - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 19.10.2019. 16:00 2:0
33 Pārdaugava/Prizma - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 16.10.2019. 16:15 3:2 PSM
27 LSSS/HK Liepāja - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 20.10.2019. 12:30
28 HS Rīga 2003 - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 20.10.2019. 13:00
26 IHS/Prizma - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 13:15
31 Daugava - DLSS 2019/2020: JAHL Vidzemes ledus halle 20.10.2019. 13:45
34 HS Rīga 2008 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 19.10.2019. 10:45 8:6
32 LSSS - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 19.10.2019. 11:30 6:2
43 HS Rīga 2007/08 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 19.10.2019. 12:30 1:4
84 HC Klaipeda - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 19.10.2019. 12:45 2:3
33 Valmieras HK - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 19.10.2019. 13:15 10:1
49 Baltie Vilki - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 19.10.2019. 14:00 7:1
44 Mārupes HS - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 19.10.2019. 14:15 1:3
47 HS Rīga 2009 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 19.10.2019. 14:15 2:0
48 Prizma/Pārdaugava - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 19.10.2019. 15:45 0:1
30 Ogre Juniors - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 19.10.2019. 17:00 0:0
45 Jūrmalas SS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 19.10.2019. 17:00 2:2
51 LSSS 2 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 19.10.2019. 17:00 1:2
46 HS Mogo 07/08 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 19.10.2019. 17:15 0:5
31 Pārdaugava 07 - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 19.10.2019. 17:30
35 JLSS U-13 A - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 20.10.2019. 12:45
39 HS Rīga 2010-1 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 20.10.2019. 11:15
41 Brocēnu NBJSS - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 20.10.2019. 12:00
46 Ogre Juniors - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes ledus halle 20.10.2019. 12:00
47 Talsu NSS/THK - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Talsu hokeja halle 20.10.2019. 12:00
38 Pārdaugava 10 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 12:30
43 Hockey Punks - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Ozo ledus halle 20.10.2019. 13:00
40 JLSS U-11 A - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 20.10.2019. 14:30
49 BHC 37 - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Inbox.lv ledus halle 20.10.2019. 14:30
44 HS Kurbads - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Kurbads ledus halle 20.10.2019. 15:30
37 SLRA Vilnius - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Vilnius Arena 20.10.2019. 16:00
45 Prizma/Pārdaugava U10 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 17:00
34 HS Kurbads - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 20.10.2019. 13:15
33 DLSS - Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 20.10.2019. 13:30
32 LSSS - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa LOC ledus halle 20.10.2019. 15:00
28 Pārdaugava 05 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 15:00
35 IHS/Prizma - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 15:45
31 HK Tukums/Ozolnieki - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Tukuma ledus halle 20.10.2019. 16:00
25 JLSS - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Jelgavas ledus halle 20.10.2019. 16:15
26 Prizma/Pārdaugava 06 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 17:30