08.06.2024.
| 17:05
|
Daugavas ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
B komanda - D komanda
|
2023/2024: LBJČH: U18 MEITENES: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
08.06.2024.
| 16:25
|
Daugavas ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
A komanda - C komanda
|
2023/2024: LBJČH: U18 MEITENES: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
08.06.2024.
| 15:45
|
Daugavas ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
B komanda - C komanda
|
2023/2024: LBJČH: U18 MEITENES: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
08.06.2024.
| 15:15
|
Daugavas ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
D komanda - A komanda
|
2023/2024: LBJČH: U18 MEITENES: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
08.06.2024.
| 14:25
|
Daugavas ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
C komanda - D komanda
|
2023/2024: LBJČH: U18 MEITENES: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
08.06.2024.
| 13:45
|
Daugavas ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
A komanda - B komanda
|
2023/2024: LBJČH: U18 MEITENES: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
02.06.2024.
| 13:15
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Zemgales reģions - Estonia U14
|
2023/2024: U14 MEITENES 3X3: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
02.06.2024.
| 12:00
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Kurzemes/Vidzemes/Latgales reģions - Estonia U14
|
2023/2024: U14 MEITENES 3X3: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
02.06.2024.
| 11:00
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Estonia U14 - Rīga
|
2023/2024: U14 MEITENES 3X3: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
01.06.2024.
| 17:15
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Rīga - Kurzemes/Vidzemes/Latgales reģions
|
2023/2024: U14 MEITENES 3X3: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
01.06.2024.
| 16:30
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Kurzemes/Vidzemes/Latgales reģions - Zemgales reģions
|
2023/2024: U14 MEITENES 3X3: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
01.06.2024.
| 15:00
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Estonia U14 - Rīga
|
2023/2024: U14 MEITENES 3X3: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
01.06.2024.
| 14:30
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Rīga - Zemgales reģions
|
2023/2024: U14 MEITENES 3X3: Regulārās spēles: Regulārais turnīrs
|
20.04.2024.
| 18:00
|
Daugavas ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
HS Baltijas Vilki 2012 - BHC37
|
2023/2024: LBJČH: U13: AAA grupa
|
20.04.2024.
| 16:15
|
Daugavas ledus halle
| Galvenais tiesnesis II
|
HS Grīziņkalns - Valmieras hokeja skola
|
2023/2024: LBJČH: U13: AA grupa
|
13.04.2024.
| 16:00
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis II
|
HS RĪGA 2013 - HK Ventspils
|
2023/2024: LBJČH: U12: AAA grupa
|
13.04.2024.
| 14:15
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis II
|
HS RĪGA 2012 - Jelgavas LSS
|
2023/2024: LBJČH: U13: AAA grupa
|
23.03.2024.
| 17:30
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
HOCKEY PLANET/BHC37 - HS Baltijas Vilki U10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
23.03.2024.
| 17:00
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
HS Grīziņkalns - Prizma 14
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
23.03.2024.
| 16:30
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
HS Baltijas Vilki U10 - Baltu Lūši
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
23.03.2024.
| 15:45
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
Mārupes Baltu vilki - Daugavpils Sporta skola U-10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
23.03.2024.
| 15:15
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
Baltu Lūši - HS Grīziņkalns
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
23.03.2024.
| 14:45
|
Hokeja halle Rīga
| Galvenais tiesnesis
|
Prizma 14 - HOCKEY PLANET/BHC37
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
09.03.2024.
| 17:45
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Baltu Lūši - Prizma 14
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
09.03.2024.
| 17:15
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
HS RĪGA 2014 - HOCKEY PLANET/BHC37
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
09.03.2024.
| 16:00
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
Baltu Lūši - HOCKEY PLANET/BHC37
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
09.03.2024.
| 15:00
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis
|
HS Baltijas Vilki U10 - HS Grīziņkalns
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
18.02.2024.
| 15:15
|
Daugavas ledus halle
| Līnijtiesnesis II
|
Laima U18 - L&L Gold
|
2023/2024: BČ sievietēm: B grupa
|
18.02.2024.
| 10:45
|
Daugavas ledus halle
| Līnijtiesnesis II
|
Laima - Team EESTI
|
2023/2024: BČ sievietēm: A grupa
|
10.02.2024.
| 18:00
|
Volvo SC ledus halle
| Līnijtiesnesis II
|
Latvijas sieviešu izlase - Through Generations
|
2023/2024: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
|
10.02.2024.
| 12:45
|
Volvo SC ledus halle
| Sekretārs
|
Baltu Lūši - HS Grīziņkalns
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
10.02.2024.
| 12:15
|
Volvo SC ledus halle
| Sekretārs
|
HS RĪGA 2014 - HOCKEY PLANET/BHC37
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
10.02.2024.
| 11:45
|
Volvo SC ledus halle
| Sekretārs
|
HS Grīziņkalns - Daugavpils Sporta skola U-10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
10.02.2024.
| 11:00
|
Volvo SC ledus halle
| Sekretārs
|
HS Baltijas Vilki U10 - Daugavpils Sporta skola U-10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
10.02.2024.
| 10:30
|
Volvo SC ledus halle
| Sekretārs
|
Prizma 14 - HOCKEY PLANET/BHC37
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
10.02.2024.
| 10:00
|
Volvo SC ledus halle
| Sekretārs
|
HS RĪGA 2014 - HS Baltijas Vilki U10
|
2023/2024: LBJČH: U10: A Austrumi
|
04.02.2024.
| 09:30
|
Daugavas ledus halle B laukums
| Galvenais tiesnesis II
|
Laima U18 - SHK Ozolnieki
|
2023/2024: BČ sievietēm: B grupa
|
21.12.2023.
| 18:00
|
Tukuma ledus halle
| Soda laika palīgs II
|
HK Tukums - Baltu Vilki
|
2023/2024: JAHL
|