5 |
HC Klaipeda - JLSS U-13 A |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-1414.09.2019. |
12:00 |
5:4 |
9 |
Valmieras HK - Mārupes HS |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
12:00 |
8:2 |
6 |
Ogre Juniors - HS Mogo 07 |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
12:45 |
4:3 |
1 |
HS Rīga 2007/08 - HS Mogo 08 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-1414.09.2019. |
13:15 |
3:2 PSM |
8 |
LSSS - HK Tukums |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
13:20 |
4:2 |
2 |
SLRA Vilnius - JLSS U-13 B |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Ozo ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
14:15 |
5:1 |
4 |
DLSS - LSSS 2 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
14:15 |
8:1 |
5 |
BHC 37 - HK Venta 2002 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
14:45 |
10:2 |
6 |
HS Mogo 07/08 - HS Rīga 2009 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
16:15 |
0:17 |
7 |
Pārdaugava 07 - Brocēnu NBJSS |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
17:00 |
8:1 |
24 |
Jūrmalas SS - Prizma/Pārdaugava |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
18:45 |
4:2 |
7 |
Prizma/IHS - HK Liepāja |
2019/2020: OHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
13:00 |
3:5 |
8 |
HK MOGO - HK Olimp |
2019/2020: OHL
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
13:30 |
2:3 PL |
5 |
HK Kurbads - HK Dinaburga |
2019/2020: OHL
|
Kurbads ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
15:00 |
3:2 PL |
6 |
HK Zemgale LLU - HS Rīga |
2019/2020: OHL
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
17:00 |
4:1 |
12 |
JLSS - Venta 2002 |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
14:00 |
7:2 |
8 |
HS Rīga 2005 - IHS/Prizma |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-1414.09.2019. |
15:00 |
8:2 |
10 |
DLSS - LSSS |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
16:15 |
3:12 |
7 |
Baltie Vilki - Kaunas/Klaipeda |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
16:30 |
11:3 |
9 |
Pirāti - HS Kurbads |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
18:00 |
8:7 PSM |
11 |
Daugava - Jūrmalas SS/EVHS |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Kurbads ledus halle
|
2019-09-1414.09.2019. |
18:00 |
6:5 |