Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
26 HK Olimp - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL 05.10.2019.
24 HK Liepāja - HK MOGO 2019/2020: OHL LOC ledus halle 05.10.2019. 14:00
25 HK Dinaburga - HS Rīga 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 05.10.2019. 17:00
25 Kaunas/Klaipeda - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 05.10.2019.
26 Jūrmalas SS/EVHS - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 05.10.2019.
27 LSSS - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 05.10.2019.
28 HS Kurbads - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 05.10.2019.
29 IHS/Prizma - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 05.10.2019.
30 Baltie Vilki - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 05.10.2019.
20 HS Rīga 2008 - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 05.10.2019.
21 Mārupes HS - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 05.10.2019.
22 HK Tukums - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019.
23 LSSS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 05.10.2019.
24 Valmieras HK - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019.
1 Baltijas Vilki - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 11:00
2 JLSS U-9 - BHC37 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 11:00
1 Ogre Juniors - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 11:00
2 HS Mogo 11 - Ice Academy 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 11:00
3 Prizma/Pārdaugava - HS Rīga 2011 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 11:45
4 Pārdaugava - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 11:45
3 Hockey Punks - MHK Rīga 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 11:45
4 Talsu NSS/THK - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 11:45
5 Mārupes HS - JLSS U-9 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 12:45
6 HC Klaipeda - Zibeņi 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 12:45
5 HS Mogo 11 - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 12:45
6 Ogre Juniors - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 12:45
7 HS Rīga 2011 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 13:30
8 BHC37 - Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 13:30
7 Brocēnu NBJSS - Ice Academy 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 13:30
8 MHK Rīga - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 13:30
9 Kauno Baltu Ainiai - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 14:30
10 Zibeņi - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 14:30
9 Hockey Punks - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 14:30
10 DLSS - HK Olaine 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Daugavpils ledus halle 05.10.2019. 14:30
11 LSSS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 15:15
11 HS Kurbads - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 15:15
12 Brocēnu NBJSS - HK Olaine 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 16:00
13 DLSS - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 16:00