HK Mogo otrajā Kontinentālā kausa spēlē ar 6:3 uzvar Spānijas Spānijas CH Jaca

Sestdien, 24.oktobrī, Latvijas čempioni HK Mogo hokejisti IIHF Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas B grupas otrajā spēlē ar 6:3 pārspēja Spānijas klubu CH Jaca. Pa diviem vārtiem Mogo labā guva Miks Lipsbergs un Sergejs Durdins, pa vieniem – Jānis Ozoliņš un Edgars Lipsbergs.

Spēles ceturtajā minūtē CH Jaca uzbrucējs Gastons Gonzaless 22 sekunžu laikā divas reizes pārspēja Mogo vārtsargu Renāru Kazanovu, izvirzot savu komandu vadībā 2:0, un ar šādu rezultātu arī noslēdzās pirmā trešdaļa.
Otrā perioda sākumā Miks Lipsbergs samazināja rezultāta starpību, bet pēc trim minūtēm Pablo Pantoja Mogo vārtos iemeta trešo ripu. Tomēr turpinājumā daudz veiksmīgāk spēlēja Latvijas čempioni. Jānis Ozoliņš, Segejs Durdins un Miks Lipsbergs pārspēja CH Jaca vārtsargu Anderu Alkainu, izvirzot Mogo vadībā 4:3. Pēdējā trešdaļā Miks Lipsbergs un Durdins guva vēl pa vieniem vārtiem un Mogo izcīnīja uzvaru ar 6:3.

Otrajā sestdienas spēlē Ungārijas DVTK Jegesmedvek ar 4:3 pārspēja Slovēnijas Acroni Jesenice hokejistus, ar kuriem svētdien 16:30 pēc Latvijas laika izšķirošo cīņu aizvadīs HK Mogo.

"HK Mogo" sastāvs Kontinentālajā kausā

Vārtsargi: Henrijs Ančs, Renārs Kazānovs;
Aizsargi: Jānis Brakšs, Eduards Ivanovs, Livars Lāns, Andrejs Lavrenovs, Dmitrijs Šancovojs, Agris Saviels, Sergejs Tjoluškins, Renārs Demiters;
Uzbrucēji: Rustams Begovs, Sergejs Durdins, Valentīns Feoktistovs, Edgars Kurmis, Edgars Lipsbergs, Miks Lipsbergs, Jānis Ozoliņš, Rūdolfs Prūsis, Elvis Želubovskis.

"Mogo" - "CH Jaca" 6:3 (0:2, 4:1, 2:0)

Vārti: 3:42 G.Gonsaless (di Sejs) 0:1, 4:04 G.Gonsaless (Betrans) 0:2, 23:42 M. Lipsbergs (E. Lipsbergs, Saviels) 1:2, 26:24 Pantoja (P.Gonsaless, Korbo) 1:3, 32:52 Ozoliņš (Durdins) 2:3, 38:40 Durdins (Želubovskis), 39:14 E. Lipsbergs (M.Lipsbergs, Kurmis) 4:3, 46:40 M. Lipsbergs (Kurmis) 5:3, 59:49 Durdins (Ozoliņš, Šancovojs) 6:3
Metieni: 39:18
Soda minūtes: 10:12
Vārtsargi: Renārs Kazanovs - Anders Alkains