HK Mogo uzvar Slovēnijas Acroni Jesenice un iekļūst Kontinentālā kausa 3. kārtā

Svētdien, 25.oktobrī, Latvijas čempioni HK Mogo hokejisti IIHF Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas B grupas trešajā spēlē ar 4:1 uzvarēja Slovēnijas Acroni Jesenice, izcīnot pirmo vietu un iekļūstot kausa izcīņas trešajā kārtā.

Arī šajā spēlē vadībā pirmie izvirzījās Mogo pretinieki – Latvijas čempionu vārtsargu Henriju Anču mača 7.minūtē pārspēja Aless Jekličs. Izlīdzinājumu Mogo panāca pēc piecām minūtēm, kad precīzs metiens izdevās Mikam Lipsbergam. Otrajā trešdaļā slovēņu vārtsargu Žanu Usu pārspēja arī Edgars Lipsbergs, bet trešajā periodā arī Rūdolfs Prūsis un vēlreiz Miks Lipsbergs, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:1.

Līdz ar to Mogo izcīnīja arī pirmo vietu B grupā un iekļuva Kontinentālā kausa nākamajā kārtā, kur 20.-22.novembrī Itālijas pilsētiņā Asadžo kopā ar Dānijas Herning Blue Fox, Kazahstānas Yertis Pavlodar un Itālijas Asiago Hockey cīnīsies par iekļūšanu Superfinālā, kurā vietu nodrošinās divas labākās D grupas komandas.

Ungārijā B grupas pirmajās spēlē HK Mogo piektdien ar 2:1 uzvarēja vietējo DVTK Jegesmedvek, bet sestdien ar 6:3 pārspēja Spānijas CH Jaca.

HK "Mogo" – Jeseņices "Acroni" 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Vārti: 6:31 Jekličs (Pesjaks) 0:1, 11:44 M. Lipsbergs (E. Lipsbergs) 1:1, 31:19 E. Lipsbergs (M. Lipsbergs) 2:1, 43:51 Prūsis (Brakšs, Demiters, vair.) 3:1, 59:51 M. Lipsbergs (Brakšs, J. Ozoliņš) 4:1.
Metieni: 30:16.
Soda minūtes: 10:8.
Vārtsargi: Henrijs Ančs – Žans Uss.