Uzvaras Samsung premjerlīgas ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs izcīna čempioni Rīga 2000 un Latgale

Latgale pārspēj Rīga-20 pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Pirmajā Samsung premjerlīgā ceturtdaļfināla spēlē Daugavpils Latgale Rīgas sporta pilī ar rezultātu 3:1 pieveica Rīga-20 hokejistus, sperot pirmo soli pretim uzvarai sērijā līdz divām uzvarām.

Laukuma saimnieki tā arī ne reizi šajā spēlē nespēja izvirzīties vadībā. Spēles rezultātu atklāja daugavpilieši, taču rīdzinieki prata panākt izlīdzinājumu, pirmo trešdaļu noslēdzot neizšķirti - 1:1.Spēles liktenis izšķīrās otrajā trešdaļā, kurā Latgales hokejisti guva divus vārtus, panākot 3:1. Atlikušajā spēles gaitā rezultāts vairs nemainījās un Latgale izcīnīja svarīgu uzvaru pretinieku laukumā.
Svētdien Daugavpilī abas komandas aizvadīs ceturtdaļfināla sērijas otro spēli.3. marts, Rīgas sporta pils, Ceturtdaļfināls - 1. spēle.Rīga-20 - Latgale 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) Sērijā - 0:1Vārtu guvēji:
3:13 Zatopeks (A. Fjodorovs, Vodolažskis, vair.) 0:1,
11:07 Jekimovs (Straupe, Kokļins) 1:1,
28:39 Vodolažskis (Petruks, Jerofejevs) 1:2,
29:41 Martjušovs (Glazkovs, Maslovskis) 1:3.
Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē uzvaru pār Energija izcīna Rīga 2000
Samsung premjerlīgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē čempioni Rīga 2000 savā laukumā ar 7:4 uzvarēja Elektrēnu Energija komandu.
Pirmās trešdaļas sākumā negaidīti lietuviešus vadībā izvirzīja Karolis Šlikas, un rīdzinieki izlīdzinājumu spēja panākt desmit minūtes vēlāk, pēc Armanda Bērziņa precīzā metiena, pirmajā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās.Otrajā trešdaļā rīdzinieki spēja panākt 5:1, turklāt piektos vārtus Ģirts Ankipāns guva spēlējot mazākumā 3 pret 5. Taču trešdaļas izskaņā Rīga 2000 zaudēja divus vārtus, un pārtraukumā ejot vairs tikai - 5:3.
Izšķirošajā trešdaļā rīdzinieki savu pārsvaru noturēja, sperot soli tuvāk pusfinālam - 7:4.Sērijas otro spēli abas komandas aizvadīs jau rīt Elektrēnu ledus hallē.3. marts, Siemens ledus halle, Ceturtdaļfināls, 1. spēle.Rīga 2000 - Energija 7:4 (1:1, 4:2, 2:1) Sērijā - 1:0Vārtu guvēji:
1:16 K. Šlikas (Švedavičius) 0:1,
11:39 Bērziņš (Ābols, Valters) 1:1,
23:59 Demidovs (Bērziņš, Ankipāns) 2:1,
27:46 Žaltkovskis (Bērziņš) 3:1,
30:20 Bērziņš (Ankipāns, Ābols) vair. 4:1,
35:56 Ankipāns (Galviņš) maz.-2 5:1,
36:39 K. Šlikas 5:2,
37:19 Visockas (M. Šlikas) 5:3,