Rīga-20 uzvar Latgali trešajā ¼ fināla spēlē un iekļūst pusfinālā

Samsung premjerlīgas ceturtdaļfināla izšķirošajā spēlē "Rīga-20" savā laukumā ar 4:3 uzvarēja Latgales hokejistus un iekļuva pusfinālā. Pirmā trešdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, taču vārtus gūt nevienai no komandām neizdevās gūt, neskatoties uz lielo noraidījumu skaitu. Otrā perioda 7. minūtē Latgale pēc Zeltiņa precīza metiena izvirzījās vadībā ar 1:0, taču viesu prieki nebija ilgi, jo pēc divām minūtēm Džeriņš panāk neizšķirtu - 1:1.Spēles izšķirošā trešdaļa iesākās ar Rīga-20 ofensīvu - sešu minūšu laikā panākot - 4:1. Tomēr Latgales hokejisti nepadevās un spēja samazināt rezultātu līdz minimumam - 4:3, taču tas arī bija viss, jo atlikušajās desmit minūtēs Rīga-20 uzvaru nosargāja, pelnīti iekļūstot pusfinālā, kur jau gaidīja regulārā čempionāta uzvarētāji - ASK/Ogre. 7. marts, Rīgas Sporta pils, Ceturtdaļfināla 3. spēle Rīga-20 - Latgale 4:3 (0:0, 1:1, 3:2) Sērijā ar 2:1 uzvar Rīga-20 Vārtu guvēji:

26:12 Zeltiņš (Limontas, Bauba, vair.) 0:1,
28:46 Džeriņš (Želubovskis, vair.) 1:1,
41:03 Cibuļskis (Pečura, Džeriņš, vair.) 2:1,
41:40 Zembergs (Meija, Bullītis) 3:1,
45:24 Skuška (Gricinskis, Ozoliņš) 4:1,
49:00 Maslovskis (Martjušovs, Glazkovs, vair.) 4:2,
50:15 Vodolažskis (Bauba, Petruks) 4:3.
Soda minūtes: 14:20 (6:8, 6:6, 2:6)