Pirmā uzvara pirmajā pārbaudē

Latvijas hokeja valstsvienība, gatavojoties gaidāmajam pasaules čempionātam, trešdien Arēnā Rīga izcīnīja uzvaru pirmajā pārbaudes spēlē pret Francijas izlasi – 4:1 (0:1, 3:0, 1:0). Divus vārtus mūsu labā guva Mārtiņš Cipulis, pa vieniem – Mārtiņš Karsums un Herberts Vasiļjevs.

Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Oļegs Znaroks pēc spēles atzina “Pirmajā trešdaļā spēlētāji laukumā nedarīja to, ko mēs prasījām. Taču no otrā perioda viss nostājās savās vietās. Droši vien vainīgs spēļu prakses trūkums un fakts, puišiem ir nopietnas slodzes treniņnometnē. Jāuzlabo spēles disciplīna.”

Francijas hokeja izlases galvenais treneris Deivs Hendersons uzteica savu komandu par disciplinēto sniegumu pirmajā trešdaļā. Turpinājumā mājinieki esot palielinājuši ātrumus un viesiem kļuvis spēlēt grūtāk. Turklāt Latvijas hokejisti esot pratuši izmantot pārāk biežos noraidījumus Francijas izlasē. “Sākām ar pārbaudes spēlēm pret Nīderlandi un Austriju, tagad gribam pietuvoties pasaules čempionāta spēļu līmenim,” uz pārbaudes maču lietderību norādīja viesu vienības vadītājs.

Par labāko Latvijas izlasē gan treneri, gan līdzjutēji Sportacentrs.com balsojumā atzina Mārtiņu Cipuli. Rīt, 22. aprīlī izlases tiksies vēlreiz. Spēles sākums plkst. 19:30.