HK „Valmiera” panākumi Bavārijā.

Mūsu jauno hokejistu „Valmieras HK” panākumi starptautiska mēroga hokeja turnīrā - Bavārijā.

Šā gada 20.aprīlī no starptautiskā turnīra hokejā „Fuessen – Cup” Bavārijā - Alpos, kas norisinājās no 16.04.-18.04., atgriezušies Valmieras HK 1993.g.dz. jaunieši (Vārtsargi – Toms Konrāds, Roland Bugaj, Ērik Gudkov, Aizsargi – Matīss Kļaviņš, Vitālijs Labzins, Reinis Krūmiņš, Toms Mencis, Māris Šaicāns, Elvis Vītols, Uzbrucējs – Sandis Zolmanis, Dāgs Rozenbahs, Dāvis Zunde, Martins Perna, Vitālijs Ivanovs, Konstantīns Kevasks, Klāvs Bošs, Jēkabs Ķieģelis, Artūrs Pokers, Roberts Plūme, komandas treneri – Jānis Lauris, Andris Brīvulis).

Turnīrā piedalījās 8 hokeja komandas no dažādām pasaules valstīm: no Šveices - Cīrihe, Oltena, Berne, St. Moritca, no Vācijas -Minhene, no Horvātijas - Zagreba, no Somijas - Helsinki un no Latvijas - Valmiera.

Katru dienu Valmieras HK aizvadīja divas spēles par 2 puslaikiem, katrs puslaiks ilga 20 minūtes tīrā laika. Apakšgrupā Valmieras HK hokejisti pirmajā spēlē ar 1:3 piekāpās Zagrebas „Medveščak” HK, bija jūtams neliels nogurums pēc ceļā pavadītajām divām dienām. Pirmās dienas otrajā spēlē ar rezultātu 8:2 uzvarēja St. Moritca HK. Otrās dienas pirmajā spēlē spraigā cīņā nospēlējām 1:1 ar Olten HK no Šveices un apakšgrupā ieņēmām 2.vietu. Pēcpusdien jau ceturtdaļfinālā mērojāmies spēkiem ar HK Helsinki. Cīņa bija rupja un noraidījumiem bagāta, spēlē uzvarēja Valmieras HK ar 2:0.

18.04. plkst.8:00 pusfināla spēlē cīnījāmies ar „Lions” no Cīrihes, zaudējām ar 0:7 komandai, kas vēlāk uzvarēja turnīrā. Spēlē par 3.vietu spēlējām ar „LA Chaux De Fonds” no Šveices galvaspilsētas Bernes. Spēles gaitā ar 0:3 bijām zaudētājos, bet komanda parādīja raksturu un panāca 3:3. Pēcspēles soda metienos Valmieras HK uzbrucējs Dāgs Rozenbahs iemeta vienīgos vārtus, bet Valmieras HK vārtsargs Toms Konrāds atraidīja visus soda metienus.

Valmieras HK komandas treneri Jānis Lauris un Andris Brīvulis ir gandarīti par komandas sasniegto rezultātu starptautiska mēroga turnīrā un ir pārliecināti, ka šāda veida turnīri dod vērtīgu pieredzi jaunajiem hokejistiem augstu mērķu sasniegšanai nākotnē.

Informāciju sagatavoja: HK Valmiera komandas treneris Jānis Lauris