"Monarch" uzveic Liepāju un sērijā panāk 1:2

Pirmdien pie pirmās uzvaras Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā tika "Ozolnieki-Monarch", kas viesos negaidīti ar rezultātu 2:1 apspēlēja sērijas favorītus "Liepājas Metalurgs 2". Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1:2.

Jau 35 sekundes pēc mača sakuma sērijas favorīte un mājiniece "Metalurgs" izvirzījās vadībā – Gunāra Skvorcova mestā ripa ielidoja Sergeja Kuzņecova sargātajos vārtos. Astoņas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām viesiem bija izdevība spēlēt lielajā vairākumā, un šo lielisko iespēju Ozolnieki arī izmantoja. Sergejs Durdins pie vārtu stūra saņēma teicamu Aigara Ciprusa piespēli, līdzsvarojot mača rezultātu – 1:1. Piecas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Ozolnieki izvirzīja uzbrukuma smailē Ciprusu, kurš atdeva piespēli Šiškovičam, un rezultāts kļuva 2:1 viesu labā.

Sērijas ceturtais mačs notiks jau rītdien turpat Liepājā. Sākums pulksten 19:30. Spēli tiešraidē varēs vērot LTV7 kanālā.

Spēles foto reportāžu skat. ŠEIT.

LAČ finālsērija 2012

Liepājas Metalurgs 2 – Ozolnieki-Monarch 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Vārti: 0:35 Skorcovs (Siksna) 1:0, 13:07 Durdins (Cirpuss, vair.) 1:1, 34:45 Šiškovičs (Terjohins, Cipruss) 1:2.
Soda minūtes: 8:12
Vārtsargi: Grīnvalds – Kuzņecovs