Uzvaras svin Monarhi un "SMScredit.lv"

Latvijas virslīgas hokeja čempionātā sestdien uzvaras svinēja „Ozolnieki/MONARCH” un „SMScredit.lv” komandas. Monarhi Jelgavas derbijā apspēlēja HK „Zemgale/JLSS” vienību (6:2), bet kreditori ar 5:3 uzveica „Rīga/Prizma II” komandu.

Jelgavas komandu derbijā Ozo ledus hallē pirmā spēles trešdaļa aizritēja bez vārtu guvumiem, bet otrajās 20 spēles minūtēs monarhi Viktors Lobačevs, Andis Āboliņš, Valentīns Feoktistovs un Māris Grāvītis panāca 4:0, bet trešdaļas pēdējās minūtēs komandas apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms „Zemgale/JLSS” labā vārtus guva Miks Komuls, bet trešdaļas priekšpēdējā minūtē „Ozolnieku/MONARCH” vienībai četri vārtu pārsvaru atjaunoja Nikolajs Jerofejevs. Noslēdzošajā mačā periodā abas komandas vēl apmainījās vārtu guvumiem un mačs noslēdzās ar Latvijas vicečempionu panākumu – 6:2. Divus vārtus Ozolnieku komandas labā guva jau pieminētais Feoktistovs.

Spēles PROTOKOLS
Spēles foto reportāžu skat. ŠEIT

Otrā dienas mačā „SMScredit.lv”, pamatu uzvarai ieliekot jau pirmajā spēles trešdaļā (3:0), svinēja panākumu pār „Rīga/Prizma II” komandu – 5:3. Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Dmitrijs Korņilovs, vienu reizi precīzi bija Ronalds Cinks, Valērijs Fiļimonovs un Romāns Glazkovs. Gundara Gaiļa vadītajā komandā ar vārtu guvumiem izcēlās Renārs Zeltiņš, Henrijs Uzraugs un Reinis Vītoliņš.

Spēles Foto reportāžu skat. ŠEIT.

Nākmās virslīgas spēles ir paredzētas jau šo trešdien, 26. septembrī, kad HK Zemgale/JLSS uzņems SMScredit.lv vienību, HK Juniors Piņķos sacentīsies ar HS Rīga/Prizma un Liepājas Metalurgs 2 savās mājās ar SK Rīga 96.