''Monarhi'' uzvar ''LM-2'', "SMScredit.lv" piedzīvo otro zaudējumu sezonā

Latvijas čempionātā hokejā šodien regulārās sezonas ietvaros izspēlēja divus mačus. Dienas pirmajā spēlē "Ozolnieki/Monarch" izbraukumā ar rezultātu 5:2 apspēlēja ''Liepājas metalurgs-2'' Otrajā dienas mačā "Juniors" savā laukumā ar rezultātu 5:4 uzvarēja "SMScredit.lv", kam šis bija tikai otrais zaudējums sezonā.

''Liepājas metalurgs-2'' - "Ozolnieki/Monarch"

Gan ''Liepājas metalurgam-2'', gan "Ozolniekiem/Monarch" pirms šīs spēles bija vienāds punktu skaits – 25, kas turnīra tabulā ļāva ieņemt attiecīgi otro un trešo vietu.

Spēles sākumā abām komandām bija iespējas gūt vārtus, tomēr lieliski darbojās vārtsargi. Rezultāts tika atklāts tikai 16. minūtē, kad pēc Aleksandra Kerča un Edgara Lipsberga piespēlēm viesus vadībā izvirzīja Ēriks Bisenieks. Pirmā perioda pēdējā minūtē Aivars Dēvics ar lielisku metienu vairākumā izlīdzināja rezultātu(1:1). Otrā perioda pirmajā pusē viesi panāca jau 3:1 – vispirms precīzs bija Aleksandrs Kerčs, bet divu vārtu pārsvaru panāca Vitālijs Gončaruks vairākumā.

Trešā perioda desmitajā minūtē Viktors Bļinovs vairākumā apspēlēja liepājnieku aizsargu un no vārtu priekšas skaisti guva savas komandas ceturtos vārtus. Pēc nepilnām astoņām minūtēm atkal vairākumā bija precīzs Bļinovs, panākot jau četru vārtu pārsvaru viesiem. Spēles pēdējā minūtē Vadims Boženkovs aktīvi nospēlēja monarhu vārtu priekšā un uzstādīja spēles galarezultātu - 2:5.

Uzvarētāju sastāvā trīs spēlētāji guva pa diviem rezultativitātes punktiem - Viktors Bļinovs (2+0), Viktors Lobačevs(0+2) un Aleksandrs Kerčs(1+1). 45 gadus vecais Kerčs šosezon piedalījies trīs Latvijas hokeja čempionāta mačos, kuros kopumā izcēlies ar 4(2+2) rezultativitātes punktiem.

"Juniors" - "SMScredit.lv"

Pirmajā perioda tika gūti tikai vieni vārti – spēles 6. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Artūrs Logunovs. Otrā perioda 21. sekundē Ričards Kondrats no HK "Juniors" skaitliskajā vairākumā dubultoja pārsvaru(2:0). Perioda turpinājumā kreditori metās atspēlēties un pēc Renāra Undeļa un Ronalda Cinka precīziem metieniem viesi savu panāca – 2:2. Spēles 35. minūtē Ruslans Ignatovičs atkārtoti izvirzīja vadībā mājiniekus(3:2).

Pēdējās trešdaļas pirmo sešu minūšu laikā "Juniori" panāca jau trīs vārtu pārsvaru(5:2). Kaut arī spēles beigu daļā "SMScredit.lv" samazināja rezultāta starpību līdz minimumam(4:5), tomēr izlīdzināt spēles rezultātu viņiem neizdevās. "SMScredit.lv" šis bija tikai otrais zaudējums šīs sezonas sešpadsmit spēlēs, tikmēr HK "Juniors" izcīnīja devīto uzvaru trīspadsmit mačos.

Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju sastāvā bija Ričards Kondrats, kura kontā divi vārti un divas rezultatīvas piespēles. Ar diviem rezultativitātes punktiem HK "Juniors" rindās izcēlās Toms Bernhards(2+0), Ruslans Ignatovičs(1+1) un Rūdolfs Pētersons(1+1).