Latvijas hokejistes zaudē un izkrīt no 1.divīzijas A grupas

Šodien pasaules čempionātā hokejā 1.divīzijā jau ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Latvijas izlase, kas ar 2:5 atzina Austrijas valstsvienības pārākumu.

Latvietes līdz šim jau bija piedzīvojušas trīs zaudējumus – 0:5 pret Japānu, 4:7 pret Norvēģiju un 2:4 pret Slovākiju. Šodien bija spēle pret Austriju, kas pirms šī mača atradās priekšpēdējā vietā.

Latvijas hokejistēm ļoti neveiksmīga bija pirmās trešdaļas otrā puse, kad divarpus minūšu laikā tika ielaisti trīs vārti un rezultāts kļuva 0:3. Otrajā trešdaļā latvietēm izdevās divus vārtus atgūt – vispirms mazākumā ripu pretinieču vārtos iemeta Ilze Bičevska (pēc Līgas Miljones piespēles), bet nedaudz vēlāk precīza bija arī Sarma Ozmena – 2:3.

Tiesa, izlīdzināt rezultātu tā arī neizdevās – trešajā periodā latvietes ielaida vēl divas ripas un spēli zaudēja ar 2:5, piedzīvojot ceturto neveiksmi četrās spēlēs. Rīt pēdējā spēle pret Dāniju. Tā kā latvietes vairs nevar uzlabot savas pozīcijas un ieņems pēdējo, sesto vietu, tad tas nozīmē, ka 1.divīzijas A grupa mūsu hokejistēm jāpamet un turpinājumā jāspēlē 1. divīzijas B grupā.