Latvijas izlasei pirmajā spēlē neveiksme pret Krievijas izlasi

Latvijas hokeja izlase, gatavojoties pasaules čempionātam, piektdien "Arēnā Rīga" "Euro Hockey Challenge" spēļu ietvaros ar 2:3 (1:1, 1:2, 0:0) piekāpās Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajai Krievijas valstsvienībai.

Vārtus Latvijas izlases labā guva Roberts Bukarts un Juris Upītis, kuram tas bija pirmais panākums izlases sastāvā. Mājinieki pirmajās divās trešdaļās divreiz ieguva vienu vārtu pārsvaru, tomēr Krievijas hokejisti līdz pēdējam pārtraukumam pārņēma vadību, ko turpinājumā noturēja. Viesiem vārtus guva Vadims Ščipačovs, Sergejs Širokovs. Uzvaras vārtus četras sekundes pirms otrās trešdaļas beigām guva Antons Gļinkins, kurš realizēja skaitlisko pārsvaru.

Par rekordistu Latvijas izlases rindās šajā mačā kļuva Rodrigo Laviņš, kuram tā bija jau 218.spēle valstsvienības rindās.

Rītdien pulksten 17:00 komandas tiksies vēlreiz.

Pārbaudes spēle hokejā, 18. aprīlis

Latvija - Krievija 2:3 (1:1, 1:2, 0:1)

Vārti: 1:21 Bukarts (Jekimovs) 1:0, 11:38 Šipačovs (Varnakovs, Kaļiņins) 1:1, 31:34 Upītis (Saulietis, Laviņš, vair.) 2:1, 33:01 Širokovs (Pestuško) 2:2, 39:56 Gļinkins (Tihonovs, Ņikuļins) 2:3
Soda minūtes: 8:8
Vārtsargi: Edgars Masaļskis - Aleksandrs Jerjomenko

Euro Hockey Challenge 2014 STATISTIKA

Latvijas izlases sastāvs:

Edgars Masaļskis (Ivars Punnenovs); Guntis Galviņš - Jēkabs Rēdlihs, Maksims Širokovs - Rodrigo Laviņš, Agris Saviels - Jānis Jaks, Artūrs Salija - Ēriks Ševčenko; Gints Meija - Andris Džeriņš - Mārtiņš Cipulis, Aleksejs Širokovs - Juris Štāls - Koba Jass, Roberts Jekimovs - Armands Bērziņš - Roberts Bukarts, Kaspars Saulietis - Māris Bičevskis - Juris Upītis.

Krievijas izlases sastāvs:

Vārtsargi: Aleksandrs Jerjomenko (Dynamo M), Staņislavs Gaļimovs (Atlant), Andrejs Vasiļevskis (Salavat Yulaev)
Aizsargi: Iļja Ņikuļins (Ak Bars), Jevgēņijs Medvedevs (Ak Bars), Deniss Deņisovs (CSKA), Ņikita Zaicevs (CSKA), Andrejs Mironovs (Dynamo M), Dmitrijs Kaļiņins (SKA), Maksims Čudinovs (SKA), Konstantīns Korņejevs (Ak Bars), Aleksandrs Kutuzovs (Sibir), Jegors Jakovļevs (Lokomotiv), Andrejs Zubarevs (Salavat Yulaev)
Uzbrucēji: Jevgēņijs Dadonovs (Donbass), Iļja Zubovs (Admiral), Sergejs Kaļiņins (Avangard), Aleksandrs Burmistrovs (Ak Bars), Mihails Varnakovs (Ak Bars), Antons Glinkins (Traktor), Aleksandrs Svitovs (Ak Bars), Sergejs Širokovs (Avangard), Fjodors Malihins (Avtomobilist), Maksims Pestuško (Dynamo M), Nikolajs Prohorkins (CSKA), Vladimirs Galuzins (Torpedo), Envers Ļisins (CSKA), Vadims Šipačovs (SKA), Viktors Tihonovs (SKA), Sergejs Plotņikovs (Lokomotiv)