Latvijas inline hokejisti paliek bez bronzas

IIHF pasaules čempionātā inline hokejā, kas notiek Čehijā, sestdien Latvijas valstsvienība spēlē par trešo vietu 1. divīzijā atzina Horvātijas pārākumu ar rezultātu 3:4, noslēdzot turnīru ceturtajā pozīcijā.

Vakar turnīra pusfinālā Latvijas izlase piedzīvoja sagrāvi pret favorīti Slovēniju ar rezultātu 2:13. Šodien spēlē par trešo vietu un bronzas godalgām pretī stājās Horvātija, kas savā pusfinālā ar 5:6 papildlaikā atzina Austrālijas izlases pārākumu.

Latvija sāka cerīgi un sestajā minūtē rezultāta tablo vēstīja jau 2:0 par labu sarkanbaltsarkanajiem. Brīdi vēlāk mūsējie nonāca arī vairākumā, taču šī iespēja palika neizmantota, un tieši Jankovičs, kurš iepriekš pārkāpa noteikumus, minūti pirms ceturtdaļas beigām panāca 1:2. Otrajā periodā horvātiem bija nospiedošs pārsvars (metienu attiecība 8-1), kas pašā puslaika izskaņā ļāva izlīdzināt rezultātu (2:2).

Trešā perioda sestajā minūtē Batraks atjaunoja vadību Latvijai, taču tā bija pēdējā reize mačā, kad mūsējie guva vārtus. Turpinājumā izcēlās vien horvāti, kas uzvaras vārtus guva nepilnas piecas minūtes pirms spēles beigām. Mūsējie vēl izskaņā nomainīja vārtsargu Renāru Kazanovu pret papildu laukuma spēlētāju, bet tas rezultātu nedeva, un Latvija čempionātu beidza ar zaudējumu un bez medaļām - 3:4.

Latvijas labā pēdējā mačā divus vārtus guva Arturs Batraks, bet vienus Vladislavs Koniševs.