Latvijas un Baltijas čempioni - MOGO/LSPA!

Cīņas pirmajā cēlienā jelgavnieki sparīgi centās ātri iegūt pārsvaru, tomēr mājiniekiem teritoriālo pārsvaru neizdevās pārvērst sev tīkamos skaitļos uz tablo, "Mogo" cietoksni pārliecinoši sargājot 18 gadīgajam Linardam Feldbergam, kurš tika atzīts par finālsērijas augstvērtīgāko spēlētāju.

Pirmajā trešdaļā abas komandas neizmantoja pa vienam vairākumam un vienīgos vārtus guva tieši vairāk no aizsardzības pozīcijām spēlējušie rīdzinieki, pieredzējušo Rihardu Cimermani pārspējot 18 gadīgajam Kristeram Ansonam, kurš sezonu iesāka Kvebekas Junioru līgā.

Platu soli tuvāk zelta godalgām "Mogo" spēra otrās trešdaļas ievadā, kad pēc Deivida Sarkaņa filigrānas piespēles un vārtsarga noguldīšanas viesu pārsvaru divkāršoja Kārlis Ozoliņš, kurš iepriekšējā kaujā iemeta bullīti.

Turpinājumā galvaspilsētas vienība neizmantoja vairākumu, taču pāris neizmantotās iespējas tai nemaksāja dārgi. Līdzvērtīgā cīņā "Mogo" braši turēja aizsardzības vaļņus un trešās trešdaļas vidū mājiniekus noķēra pretuzbrukumā, Laurim Bajarunam un Elvisam Želubovskim divi pret viens izgājienu izspēlējot līdz otrā precīzam metienam.

Regulārajā sezonā pirmo vietu izcīnījusī Jelgavas komanda centās cik spēka, taču "Mogo" aizsardzība netika satricināta. Punktu vārajām mājinieku cerībām pielika Sarkaņa izslidošana pret tukšiem vārtiem.

Jelgavas "Zemgale"/LBTU – Rīgas "Mogo"/LSPA 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Vārti: 9:47 K. Ansons (Re. Bērziņš, K. Ziemiņš) 0:1, 23:35 K. Ozoliņš (Sarkanis) 0:2, 48:36 Želubovskis (Bajaruns, Kamergrauzis) 0:3, 57:24 Sarkanis (Meija, t.v.) 0:4.
Metieni pa vārtiem: 35-21 (16-4, 7-13, 12-4)
Iemetieni: 36-25 (11-10, 10-10, 15-5)
Soda minūtes: 10-8 (2-2, 4-2, 4-4)
Vārtsargi: Rihards Cimermanis – Linards Feldbergs.