Pasaules čempionātu sākam ar zaudējumu pret vienu no favorītēm Zviedriju

iihf,com

Latvijas U20 izlase ar zaudējumu 0:6 pret vienu no turnīra favorītiem Zviedrijas U20 izlasi iesāka 2024. gada Pasaules (U20) čempionātu. Katrā no trešdaļām mūsu hokejisti zaudēja pa 2 vārtiem, taču savas iespējas nespēja pārvērst vārtu guvumos.

Pirmajā trešdaļa abi vārti tika zaudēti skaitliskajā mazākumā, kaut gan spēles sākumā zviedri nopelnīja 5 minūšu noraidījumu, ko gan mūsu hokejisti nespēj realizēt. Arī otrajā trešdaļā šī turnīra saimnieki spēja realizēt vēl vienu vairākumu, bet pēc tam guva arī savus ceturtos vārtus. Trešajā periodā mūsu hokejisti centās mainīt spēles gaitu, taču pārspēt pretinieku vārtsargu nespēja, bet savus vārtus nosargāt nespēja, ielaižot vēl divas ripas un kopumā piedzīvojot zaudējumu pirmajā pasaules junioru čempionāta spēlē ar 0:6 pret vieniem no šī turnīra favorītiem Zviedrijas U20 izlasi. Rīt mūsu juniori krustosnūjas ar pašreizējiem pasaules čempioniem kanādiešiem, bet pēc vienas dienas pauzes sacentīsies ar  Somijas un Vācijas vienaidžiem.

Pasaules U20 čempionāts 2024

2023. gada 26. decembris, Gēteborga (Zviedrija)

Zviedrija U20– Latvija U20 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Vārti: 10:02 Wahlberg (Sandeni Pellikka, Ostlund vair.) 1:0, 17:21 Bysted (Halvelid, Unger Sorum vair.) 2:0, 32:45 Lekkiremmaki (Ohgren vair.) 3:0, 34:30 Bystedt (Petersson Forsfjall) 4:0, 48:39 Unger Sorum (Lindstein Steinberg) 5:0, 54:17 Lekkiremmaki (Limdstein) 6:0.

Metieni: 35-20 (12-5, 13-9, 10-6)

Soda minūtes: 29-10 (25-4, 2-6, 2-2)

Vārtsargi: Rolovs – Halvelid