Golubovičs: Latvijas U-18 meiteņu izlase ir ieradusies motivēta!

Latvijas U-18 meiteņu valstsvienība pirmdien un otrdien aizvadīja savas pirmās divas pasaules čempionāta spēles otrajā divīzijā. Latvijas komanda šajos mačos uzvaras dalīja uz pusēm. Pēc zaudējuma (1:5) Nīderlandei un uzvaras (5:1) pret Kazahstānas vienaudzēm, izlases galvenais treneris Miks Golubovičs. treneris dalījās pārdomās par turnīru kopumā un pirmo panākumu.

U-18 valstsvienības galvenais treneris Golubovičs: “Pret Kazahstānu pirmajā periodā izdevās iemest vārtus un nospēlēt labi uz pretuzbrukumiem, taču šo 20 minūšu nogrieznī valdīja neliels haoss. Vārtsardze Jeļizaveta Stadņika nospēlēja lieliski, dodot pārliecības sajūtu. Otrajā periodā meitenes izgāja ar mērķtiecīgu domu. Atlikušajā laikā mēs pilnībā kontrolējām spēlēs gaitu un spēlējām kompakti.

Šis ir pirmo darbu un pirmo augļu pasaules čempionāts. Mūsu atrašanās šajā turnīrā ir smags darbs no sieviešu kluba vadītājiem un treneriem, kuri ar savu entuziasmu dod iespēju meitenēm spēlēt hokeju.

Taču tas nenotiek tāpat vien! Latvijas U-18 meiteņu izlase šeit ir ieradusies motivēta. Brīžos, kad šķiet, ka pretinieces ir lielākas un spēcīgākas, mūsu izlases hokejistes demonstrē lielisku pašatdevi. Tas dod rezultātu. Uzvarējām Kazahstānu, jo spējām uzpiest savu spēli.”

Trešdien tiks aizvadītas pēdējās grupu spēles, bet pēc tam čempionāts turpināsies ar spēlēm par vietām.

U-18 pasaules čempionāta otrajā divīzijā piedalīsies deviņas komandas, kuras sadalītas pa trīs vienībām apakšgrupā. Mūsu meitenēm B grupā bija jāspēlē pret Nīderlandi un Kazahstānu. Pēc izlašu parādītajiem rezultātiem, komandas aizvadīts mačus par vietām.

Mačs par zelta medaļām, bronzu un pārējām pozīcijām tiks izspēlēts 5. jūlijā.