Latvijas U-18 izlase piekāpjas spēcīgajai Krievijai

Trešo zaudējumu Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē Voukatti (Somija) piedzīvoja Latvijas U-18 valstsvienībai.

Aizvadītajā mačā Oļega Sorokina vadītā U-18 izlase ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:3, 0:0) cieta zaudējumu pret Krievijas komandu.

Latvija - Krievija pirmo un trešo trešdaļu aizvadīja ļoti līdzvērtīgi, tomēr otrajā periodā mūsu jauniešu hokeja komanda ielaida trīs bezatbildes vārtus.

Ceturto un noslēdzošo maču Latvija aizvadīs ceturtdien pret Baltkrievijas vienaudžiem.

Pirmajā Eiropas Jaunatnes olimpiādes cīņā Latvijas izlase ar 1:5 atzina mājinieku Somijas pārākumu, bet otrdien ar 3:9 cieta neveiksmi pret Čehiju.

Bez Latvijas izlases šajās  hokeja turnīrā piedalīsies arī Krievijas, Čehijas, Somijas un Baltkrievijas valstsvienības. Tādēļ šo turnīru vēros arī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu skauti.

Eiropas jaunatnes ziemas Olimpiādē  Vuokatti 2022 Latvija tiks pārstāvēta 6 sporta veidos.  Olimpiādes sacensības ir sadalītas divos posmos: šajā gadā no 12. – 17.decembrim norisināsies hokeja turnīrs, savukārt jau 2022.gadā notiks sacensības citos ziemas sporta veidos, kur Latviju kopskaitā varētu pārstāvēt 20 jaunie sportisti 5 sporta veidos - kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā, biatlonā, daiļslidošanā un šorttrekā.

Eiropas Jaunatnes olimpiāde: (Voukatti, Somija)