Trīs pret trīs Prezidenta kausa izcīņas turnīrā triumfē Jelgavas jaunie hokejisti

Sestdien, 22.februārī, “Akropole” ledus laukumā norisinās trīs pret trīs Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Prezidenta kausa izcīņas turnīrs.

Šajā U-11 vecuma grupas Prezidenta kausa izcīņas turnīrā kopumā startēja piecas komandas.

Trešo vietu Latvijas Hokeja federācijas rīkotajā turnīrā izcīnīja “Venta 2002” hokejisti, kas sīvā cīņā uzveica “Prizma/Pārdaugava” spēlētājus.

Savukārt trīs pret trīs turnīra finālā spēkojās Jelgavas komanda (JLSS) un “Baltijas Vilki”. Aizraujošā spēlē par LHF Prezidenta kausa izcīņas uzvarētājiem kļuva jelgavnieki.

Uzvarētāju kausu jaunajiem hokejistiem pasniedza Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

Vēl šajā turnīrā piedalījās Liepājas komandas – LSSS. Viņi sacensībās ierindojās piektajā pozīcijā.

Trīs pret trīs Prezidenta kausa izcīņas turnīrs tika rīkots pirmo reizi vēsturē. Paredzams, ka šādas sacensības norisināsies arī nākamajā sezonā.

LHF izsaka lielu pateicību visiem turnīra dalībniekiem!