Latvijas U-16 izlase svin uzvaru arī pret Vācijas vienaudžiem

Otro uzvaru pārbaudes turnīrā Austrijā ceturtdien izcīnīja Latvijas U-16 valstsvienība.

Ērika Miļuna vadītā izlase ar rezultātu 5:3 (1:1, 2:2, 2:0) uzveica Vācijas valstsvienību.

Trešajai trešdaļai sākoties rezultāts bija neizšķirts – 3:3. Atlikušajās 20 minūtēs mūsu jaunie hokejisti guva divus bezatbildes vārtus un svinēja otro panākumu šajā turnīrā.

Ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Latvijas komandas labā izcēlās Rinalds Vagals, bet Akims Šaburovs atzīmējās ar 1+1. Vēl vārtus mūsu komandas labā guva Artūrs Karaša, Patriks Klemka un Krišjānis Salaks.

Latvijas komandas vārtu drošība šajā duelī bija uzticēta Linardam Lipskim. Ar pilnu spēles protokolu var iepazīties ŠEIT!

Piektdien Miļuna  vadītā izlase tiksies ar Šveices izlasi, bet Vācijas komanda spēkosies ar turnīra saimniekiem Austriju.

Atgādināsim, ka pirmajā turnīra mačā Latvijas U-16 valstsvienība ar rezultātu 11:2 sagrāva austriešus, bet Šveice ar 3:2 apspēlēja vāciešus.