Latvijas U-16 izlase ar graujošu uzvaru sāk turnīru Austrijā

Ar pārliecinošu panākumu pārbaudes turnīru Austrijā uzsāka Latvijas U16 hokeja izlase, kas pārspēja Austrijas vienaudžus ar 11:2. Sešus (2+4) punktus guva uzbrucējs Patriks Silvestrs Klemka, bet ar trīs vārtiem un divām piespēlēm atzīmējās Pēteris Purmalis.

Turnīra pirmajā mača Latvija bez problēmām sakāva Austriju ar 9:2. Lai gan mājinieki guva pirmos vārtus jau spēles trešajā minūtē, pavisam drīz rezultāts bija neizšķirts, atzīmējoties Pēterim Purmalim. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar 3:1 par labu Latvijai, otrajā austriešu vārtsargs tika pārspēts vēl trīs reizes, bet par īsto murgu mājiniekiem kļuva pēdējās 20 minūtes, kad viņu vārtos ielidoja vēl piecas ripas.

Austrijai izdevās atzīmēties otro reizi, kad rezultāts bija 9:1, līdz ar ko tie vārti neko nemainīja spēles scenārijā. Katrā no trešdaļām Latvijai piederēja pārsvars metienos, un mača laikā latvieši izdarīja 62 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr pa Latvijas vārtiem tika izdarīti 27 metieni. Trešajā periodā austrieši saņēma divus 2+10 minūšu sodus, bet visas spēles garumā tika izmantotas trīs no septiņiem vairākuma iespējām.

Ar mača (Latvija - Austrija) spēles protokolu var iepazīties ŠEIT!

Nākamo spēli turnīrā Latvija aizvadīs rītdien, 23. augustā pret Vāciju, bet turnīra noslēgumā 24. datumā spēlēs pret Šveici.