Latvijas sieviešu hokeja izlase pasaules čempionātu iesāk ar zaudējumu Itālijai

Latvijas sieviešu hokeja valstsvienība svētdien Itālijas pilsētā Asiago notiekošajā pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas turnīru iesāka ar sagrāvi pret mājinieci Itāliju, piekāpjoties ar 1:5, liecina organizatoru informācija.

Jau spēles septītajā minūtē Karola Salleta izvirzīja Itālijas dāmu izlasi vadībā. Itāliešu ofensīva turpinājās arī spēles otrajā periodā, kad tā pašā ievadā ar vārtu guvumu izcēlās Linda Rokko, un trešdaļas turpinājumā tika zaudēti vēl divi vārti.

Arī noslēdzošā trešdaļa iesākās ar vārtu zaudējumu, taču spēles 56. minūtē beidzot arī Latvijas izlasei izdevās gūt vārtus – to autore Anna Kubliņa.

B grupas turnīrā Latvijas pretinieces vēl būs Polijas, Ķīnas, Dienvidkorejas un Kazahstānas valstsvienības. Pēc apļa izspēles uzvarētājas pakāpsies uz pirmās divīzijas A grupu.

Turnīra turpinājumā mūsu hokejistes otrdien tiksies ar Polijas nacionālo komandu.