"Prizmai" panākums pār "Pārdaugavu"

Otrdien, 14. februārī vienīgajā virslīgas spēlē HK "Prizma" ar 11:3 izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār "Pārdaugavu".

Līdz pat 17. minūtei viesiem izdevās nosargāt savus vārtus neskārtus, kad Toms Broks pirmo reizi kapitulēja pēc Štromberga metiena. Tieši minūti vēlāk “Prizmas” pārsvaru dubultoja Koniševs, bet pēc 51 sekundes arī Bogdanovs guva vārtus un periods noslēdzās ar rezultātu 3:0.

Otrā trešdaļā “Pārdaugavai” padevās labāk, jo jau tās sākumā Zantmans pārspēja “Prizmas” vārtsargu Nikolaju Žurkovu. Mājinieki atbildēja ar Grīnberga precīzu metienu, bet vēlāk komandas vēl divas reizes apmainījās ar vārtiem – pēc Blažko metiena “Prizma” atbildēja ar Liepas precīzu metienu, bet pēc Voiceščuka vārtiem – ar Piskunova metienu. Perioda noslēgumā Apelis īsā laika posmā guva divus vārtus, vienus no tiem mazākumā, un periods noslēdzās ar rezultātu 8:3.

Noslēdzošo trešdaļu “Pārdaugava” uzsāka ar citu vārtsargu – Broka vietu ieņēma Kaspars Dzierkals, bet arī viņš nebija glābējs. Štrombergs, Piskunovs un Liepa guva savus otros vārtus spēlē, uzstādot gala rezultātu 11:3.