Rīga 2000 pusfināla sēriju pret Liepājas Metalurgu sāk ar uzvaru pēcspēles metienos

Samsung premjerlīgas otrā pusfināla sērijas 1. spēlē Liepājas Metalurgs savā laukumā ar rezultātu 1:2 pēcspēles metienu sērijā piekāpās pašreizējiem čempioniem Rīga 2000 hokejistiem. Jau pašā spēles sākumā ukraiņu leģionārs Pavlo Borisenko izvirzija vadībā mājiniekus ar 1:0. Izlīdzinājumu Rīga 2000 panāca tikai otrās trešdaļas 8. minūtē, kad mazākumā vārtus guva Edijs Brahmanis. Turpmākajā spēles gaitā vārtyi netika gūti un sekoja papildlaiks, kurā komandas vārtus nespēja gūt. Pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 3:2 pārāki izrādījās rīdzinieki, bet izšķirošais bullītis aizsarga Gunta Galviņa kontā, kas ļāva Rīga 2000 par vienu soli pietuvoties kārotajam finālam. Nākamais solis abām komandām svētdien 11. martā, kad Siemens hallē Piņķos, abas komandas aizvadīs sērijas otro spēli.

10. marts, Liepājas Metalurga ledus halle, Pusfināla 1. spēleLiepājas Metalurgs – Rīga 2000 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0) (Sērijā līdz trim uzvarām 0:1)