Samsung premjerlīgas 28. marta pirms spēles apskats

Šodien, 28.martā Vidzemes ledus hallē norisināsies Samsung premjerlīgas finālsērijas piektā spēle starp ASK/Ogre un Rīga 2000, un šī cīņa var būt arī pēdējā šajā sezonā, jo rīdzinieki sērijā atrodas vadībā ar 3:1. Iepriekšējā spēle, kas sērijā bija ceturtā, izvērtās interesanta un ļoti aizraujoša, jo uzvarētāja noskaidrošanai komandām bija jāķeras pie pēcspēles metienu izpildes. Lai arī lielāko spēles laiku ogrēnieši atradās visai pārliecinošā vadībā (ar divu un pat trīs vārtu pārsvaru) un vairāk uzbruka, savu pārsvaru noturēt viņiem neizdevās, jo pēdējā periodā Rīga 2000 panāca izlīdzinājumu, bet pēcspēles metienu sērijā nervi stiprāki izrādījās rīdziniekiem.

Piektā spēle var izrādīties arī pēdējā gan finālsērijā, gan arī visā Samsung premjerlīgas sezonā, taču diez vai ASK/Ogre hokejisti piekritīs šādam scenārijam. Visticamākais viņi darīs visu, lai pagarinātu sēriju, jo zaudēt jau nav vairs ko. Pēc iepriekšējās spēles abu komandu treneri atzina, ka 4. spēle bijusi vislabākā šajā sērijā, bet jācer, ka vislabākās spēles vēl priekšā. Spēli translēs arī LTV7 kanāls – tiešraidē plkst. 19:30 pirmo periodu un ierakstā pēc Lihtenšteinas un Latvijas izlases futbola spēles 2. un 3. periodu.
28. marts, trešdiena, plkst. 18.30, Vidzemes ledus halle (Ogrē)
HK ASK/Ogre - HK Rīga 2000 (Galvenais tiesnesis Maksims Urda (Ukraina), līnijtiesneši Ansis Eglītis un Juris Balodis). – LTV7 translācija
Spēļu ONLINE translācijas internetā skatāmas Samsung premjerlīgas mājas lapā - samsungliga.lv .