Latvijas hokeja izlase izbraukumā piedzīvo zaudējumu ar 3:7 pret Somiju

Sāpīgu zaudējumu pārbaudes spēlē piedzīvojusi Latvijas hokeja valstsvienība, kas Somijā ar rezultātu 3:7 zaudēja Somijas izlasei. Spēles astotajā minūtē Atvars Tribuncovs no Viktora Ignatjeva piespēles atklāja spēles rezultātu, taču jau pavisamdrīz somiem izdevās panākt izlīdzinājumu. Otrā perioda pašā sākumā Šons Bergenheims izvirzīja mājiniekus vadībā, bet 30. minūtē Ville Leino panāca jau 3:1 par labu somiem, bet pavisam drīz, Lauris Dārziņš samazina starpību līdz 2-3.

Trešajā periodā bija nospēlētas tikai 33 sekundes, kad Latvijas izlase zaudēja ceturtos vārtus. Pēc sešām minūtēm Leonīds Tambijevs vienus vārtus gan atguva (precīzi realizēja soda metienu), taču turpinājumā somi guva trīs vārtus sešās minūtēs.
Pēc zaudētajiem septītajiem vārtiem tika nomainīts Edgars Masaļskis, viņa vietā vārtos stājās Mārtiņš Raitums.
Jāatzīmē, ka šī bija 200 spēle izlases sastāvā Leonīdam Tambijevam (attēlā) un Aleksandram Semjonovam. Pirmais šo apaļo jubileju atzīmēja ar realizētu soda metienu bet Semjonovam tikai 10 minūšu disciplinārsods.
Latvijas izlasei šī bija jau trešā pārbaudes spēle pirms pasaules čempionāta, pirmajā pēcspēles metienos ar 3:2 tika pārspēti vācieši, bet otrajā tiem pašiem vāciešiem zaudēts ar 1:3. Latvijas izlase savu nākamo pārbaudes spēli aizvadīs 19.aprīlī, kad Skalicā tiksies ar Slovākiju. Pēc tam 21.aprīlī Vīnē paredzēta spēle ar Austriju, bet 24.aprīlī Rīgā - ar Dāniju.