Latvijas izlase pārbaudes spēlē ar 2:3 piekāpjas Slovākijai

Latvijas izlase hokejā Slovākijas pilsētā Skalicā, gatavojoties Pasaules čempionātam Maskavā, aizvadījusi kārtējo pārbaudes spēli, un spraigā cīņā ar 2:3 piekāpās mājiniekiem slovākiem. Pašā spēles sākumā slovāki spēja izvirzīties vadībā, taču mūsējie pirmajā periodā ne tikai panāca izlīdzinājumu, bet pat panāca sev labvēlīgo 2:1. Otrajā periodā divi nevajadzīgi noraidījumi ļāva Slovākijai atgūt vadību 3:2 un tāds rezultāts saglabājās līdz pat finālsvilpei.

Diemžēl nepatīkamu traumu – salauzta roka, guva mūsu komandas aizsargs Krišjānis Rēdlihs.
25:21 Podkoņickis (Štrbāks, Somīks) 2-2 (vair.),
29:08 Urams (Stehlīks, Kapušs) 3-2 (vair.).
Metienu attiecība: 31-29 (10-13 / 15-6 / 6-10).
Soda minūtes: Slovākijai - 12 (Cibāks, Somīks, Starosta, Starosta, Starosta, Podhradskis)Latvijai - 14 (Širokovs, Jerofejevs, Semjonovs, Cipulis, Daugaviņš, M.Rēdlihs, Bērziņš)
Latvijas izlases sastāvs: vārtsargi - Naumovs, aizsargi - Reķis, Saviels, Jerofejevs, Sorokins, Tribuncovs, K.Rēdlihs, Pujacs, Ignatjevs, uzbrucēji - Bļinovs, Dārziņš, Daugaviņš, Vasiļjevs, Panteļejevs, Tambijevs, Širokovs, G.Džeriņš, Bērziņš, M.Rēdlihs, Semjonovs, Cipulis.