Latvijas izlase otrajā PČ spēlē kapitulē zviedru pārspēka priekšā ar 2:8

Neveiksmīga Latvijas izlasei izrādījās spēle pret Zviedriju PČ priekšsacīkšu turnīrā, piekāpjoties ar 2:8, un nespējo sagādāt dāvanu savam trenerim Harijam Vītoliņam, kuram tieši šajā dienā apritēja 39 gadi. Jau 29. sekundē zviedri izvirzījās vadībā, kad nepiesegts vārtu priekšā palika Bakstroms. Perioda turpinājumā Edgars Masaļskis vairākkārt glāba komandu no vārtu zaudējumiem, taču arī mūsējie darbojās aktīvi.Otrā perioda sākumā abas komandas apmainījās ar bīstamiem momentiem, taču spēles 26. minūtē skandināvu pārsvaru dubultoja Akermans, kurš precīzi meta no zilās līnijas, raidot ripu zem Masaļska kājsarga. Divas minūtes vēlāk vairākumu ar spēcīgu metienu izmantoja Zviedrijas spēlētājs Vallins. Vēl pēc desmit minūtēm Brembergs viens pats no vārtu priekšas pārspēja Edgaru Masaļski, panākot jau visai nepatīkamo 0:4.Trešajā periodā vietu vārtos Masaļska vietā ieņemSergejs Naumovs, bet trešdaļas pirmajā minūtē pirmos vārtus realizējot vairākumu guva Kaspars Daugaviņš. Vēl pēc pusotras minūtes mūsējie varēja gavilēt atkal, kad pretuzuzbrukumu vārtu guvumā pārvērta Aleksejs Širokovs. Diemžēl atlikušajā laikā Zviedrija spēja atkal pārņemt spēles pavedienu un gūt vēl četrus vārtus, no visai cerīgā 2:4, panākot graujošo 2:8.Mūsējiem atlikusi vēl pēdējā spēle A apakšgrupā, kurā noteikt jāuzvar Itālijas valstsvienība, lai necīnītos par palikšanu labāko grupā.30. aprīlis, Pasaules čempionāts, Maskava, Krievija. A grupa.Latvija – Zviedrija 2:8 (0:1, 0:3, 2:4).Vārti:

56.30 Warg (Jonsson) 2:7,
57.15 Tarnstrom (Hornqvist, Davidsson) 2:8.Vārtsargi: Masaļskis (no 40.00 Naumovs) – HenrikssonMetieni: 24 – 30 Soda minūtes: 24 – 18A grupa.Zviedrija 2 6*Šveice 2 6Latvija 2 0Itālija 2 0* - Valsts, spēles, punkti