U-16 izlase piekāpjas Kanādai

Vakar, vēlu vakarā Latvijas U-16 izlase „Red Bulls Hockey Rookies Cup” izcīņā pirmajā spēlē ar rezultātu 4:5 (2:0, 1:3, 1:2) atzina Kanādas vienaudžu pārākumu.

Mūsu komandas labā pirmajā periodā vārtus guva Vasiļonoks un Egle. Otrajā trešdaļā Kanādas hokejistiem izdevās rezultātu līdzsvarot. Periodam beidzoties, tablo vēstīja 3:3. Latvijas labā izcēlās Lazarevs. Pēdējā periodā kanādieši guva divus vārtus, kamēr Latvijas komandas labā vārtus guva Žuljevs, 4:5. Par labāko spēlētāju Latvijās komandā tika atzīts Locāns.

Šodien Latvijas jauniešu komanda aizvadīs spēli pret Krievijas komandu un rīt sacentīsies ar Čehijas vienaudžiem. Svētdien mūsu izlase spēlēs par vietu turnīrā

Latvija U16 – Kanāda U16 (2:0, 1:3, 1:2)
Vārti: Vasiļonoks (Locāns, Žuljevs) 1:0 (2:50), Egle (Zučkovs) 2:0 (14:15), Addison (Fleury) 2:1 (21:34), Addison (Uhrich, Lukezic) 2:2 (31:03), Graham (Sadowy, De Souza) 2:3 (31:24), Lazarevs (Locāns, Vasiļonoks) 3:3 (33:00), Fleury (Uhrich) 3:4 (44:03), Žuļevs (Locāns, Vasiļonoks, vair.) 4:4 (46:32), Rusk (Addison) 4:5 (48:13).