Jasionim divi vārti, "Zemgalei/LLU" septītā uzvara

Šovakar vienīgajā Latvijas hokeja čempionāta spēlē pie pārliecinoša panākuma tika "Zemgale/LLU", kas savā laukumā ar 6:2 pieveica "Rīga/Prizma".

Līdz šim abas komandas divreiz jau bija tikušās, uzvaras dalot uz pusēm – pirmajā spēlē ar 5:3 uzvarēja "Zemgale/LLU", bet vēlāk "Rīga/Prizma" pārliecinoši revanšējās – 5:1.

Arī šīvakara spēle iesākās intriģējoši. Piektajā minūtē rezultātu atklāja jelgavnieks Viktors Jasionis, bet rīdzinieki, pateicoties Kārļa Branta un Sergeja Pečuras gūtajiem vārtiem nepilnu divu minūšu laikā, izvirzīja vadībā jau rīdziniekus – 2:1.Perioda vidū jelgavnieki gan atbildēja ar vēl ātrāk gūtiem diviem vārtiem – nieka 61 sekundes laikā precīzi bija Miks Komuls un Artjoms Ogorodņikovs, atkal ļaujot vadību iegūt "Zemgalei/LLU" – 3:2.

Mača turpinājumā vārtus guva tikai jelgavnieki – otrajā periodā Riharda Remiņa gūtie vārti ļāva "Zemgalei" panākt 4:2, bet trešajā periodā ar otro vārtu guvumu izcēlās Jasionis, savukārt Klāvs Plānics 17 sekundes līdz trešdaļas beigām raidīja ripu tukšos vārtos, panākot gala rezultātu – 6:2 "Zemgales/LLU" labā.

Divus vārtus uzvarētāju labā guva Jasionis, bet divi rezultativitātes punkti arī Plānicam un Komulam - abi izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Pēc šīs spēles trim komandām – gan šīvakara pretiniecēm, gan "Ozolnieki/Monarch" ir pa 20 punktiem, kas tās ierindo no otrās līdz ceturtajai pozīcijai. Līdere ar 28 punktiem ir "Kurbads".