U20 hokejisti Žoltoka piemiņas turnīru pabeidz ar zaudējumu austriešiem

Latvijas U20 hokeja valstsvienība šovakar ar zaudējumu noslēdza dalību Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā, ar 1:2 piekāpjoties Austrijas vienaudžiem. Latvijas jaunajiem hokejistiem tā bija trešā neveiksme trīs mačos.

Latvijas U20 izlases hokejisti šodien piedzīvoja zaudējumu arī trešajā spēlē Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā ietvaros. Neveiksmēm spēlēs ar Dānijas (0:1 pag.) un Baltkrievijas (2:4) vienaudžiem Latvijas komanda pievienoja arī zaudējumu Austrijai (1:2).

Pirmā perioda vidū austrieši izvirzījās vadībā pēc Lukasa Hauduma metiena, bet otrā perioda sākumā panāca divu vārtu pārsvaru – precīzs bija Bernds Volfs. Otrās trešdaļas 14.minūtē vienīgos vārtus Latvijas labā guva Romāns Semjonovs, realizējot skaitlisko vairākumu.

Spēles gaitā Latvijas hokejisti izdarīja vairāk metienu pa vārtiem (31 pret 16) un uzvarēja arī vairāk iemetienos (31 pret 18), tomēr nepārvērta šo priekšrocību uzvarā.

Atgādinām, ka dienas spēlē par pirmo vietu turnīrā Dānijas U20 hokejisti ar 2:1 uzveica Baltkrievijas vienaudžus. Dānijas hokejisti triumfēja arī pirmajā leģendārā hokejista piemiņas turnīrā 2005.gadā.

Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs, 9.novembris

Latvijas U20 – Austrijas U20 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Vārti: 10:37 Haudums (Berrs) 0:1, 23:28 Volfs (Haudums, Berrs, vair.) 0:2, 33:21 Semjonovs (Grīnbergs, Gelažis, vair.) 1:2.
Metieni: 31:16
Soda minūtes: 6:10
Vārtsargi: Elvis Merzļikins – Dominiks Franks