Latvijas izlasei otrajā spēlē zaudējums bullīšos

Latvijas hokeja valstsvienība, gatavojoties Soču olimpiskajām spēlēm, otrajā pārbaudes sestdien ar rezultātu 3:4 (0:1, 1:0, 2:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Krievijas otrajai izlasei.

Latvijas hokejisti šajā mačā divreiz prata atspēlēties, turklāt trešā perioda vidū pat izdevās izvirzīties vadībā, taču jau pēc pāris minūtēm Ņikita Filatovs ar soda metienu panāca neizšķirtu. Pirms šīs epizodes savainojumā iedzīvojās Edgars Masaļskis, kuru Latvijas izlases vārtos nomainīja Māris Jučers. Latvijas izlases labā vārtus guva Kaspars Daugaviņš, Kristaps Sotnieks un Kaspars Saulietis. Par mača labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts pirmo vārtu autors - Kaspars Daugaviņš.

Pēcspēles metieni:

Fjodors Malihins - 0:1, Roberts Jekimovs - garām, Dmitrijs Kugriševs - vārtsargs, Kaspars Saulietis - vārtsargs, Ņikita Filatovs - vārtsargs, Kaspars Daugaviņš - vārtsargs

Latvijas izlases sastāvs:

Edgars Masaļskis (Māris Jučers); Kristaps Sotnieks - Guntis Galviņš, Māris Jass - Agris Saviels, Jēkabs Rēdlihs - Jānis Andersons, Krišjānis Rēdlihs; Ronalds Ķēniņš - Kaspars Daugaviņš - Mārtiņš Cipulis, Miks Indrašis - Vitālijs Pavlovs - Miķelis Rēdlihs, Gints Meija - Juris Štāls - Roberts Jekimovs, Kaspars Saulietis - Armands Bērziņš - Koba Jass, Raimovs Vilkoits.

Pārbaudes spēle, 9. novembris, Rīga

Latvija - Krievija 3:4 (0:1, 1:0, 2:2, 0:1)

Vārti: 6:51 Karpovs 0:1, 36:25 Daugaviņš (M. Rēdlihs, Jekimovs) 1:1, 46:44 Filatovs (Apaļkovs) 1:2, 49:52 Sotnieks (Štāls) 2:2, 51:02 Saulietis (Andersons) 3:2, 52:18 Filatovs (soda metiens) 3:3, 65:00 Malihins 3:4
Soda minūtes: 8:6
Metieni: 26:46
Vārtsargi: Edgars Masaļskis (no 52:18 Māris Jučers) - Jevgeņijs Ivaņņikovs