Virslīgā panākumi tikai viesu komandām

Sestdien, 16. novembrī pēc izlašu pārtraukuma atsākās Latvijas virslīgas hokeja čempionāta spēles. Čempionāta līderi - HK „Kurbads” savā laukumā ar 2:3 pēcspēles metienos cieta neveiksmi pret HK „Zemgale/LLU”, HS „Rīga/Prizma” ar 11:0 sagrāva Daugavpili un HK „Dinamo/Juniors” Ozolniekos ar 5:3 apspēlēja vietējos „Ozolnieki/MONARCH” hokejistus.

Šodien „Vidzemes” ledus hallē spēlē starp HK „Kurbads” un HK „Zemgale/LLU” mājinieki divas reizes spēles laikā prata izvirzīties vadībā (Nikolajs Jerofejevs un Renārs Undelis), tomēr Jevgēņija Linkēviča vadītā komanda katru reizi prata atspēlēties (Arturs Ozols un Miks Komuls). Pamatlaiks beidzās ar draudzīgo - 2:2. Pēcspēles metiens meistarīgāki un veiksmīgāki izrādījās viesi, kad pēc Mika Komula metiena pārspēts tika Renārs Kazanovs. HK „Zemgale/LLU” ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) svin pirmo uzvaru pār čempionāta līderiem HK „Kurbads” un turnīra tabulā ieraksta divus punktus.

Otrajā dienas spēlē HS „Rīga/Prizma” viesos pārliecinoši ar 11:0 (6:0, 4:0, 1:0) apspēlēja Daugavpils hokeja komandu. Uzvarētāju rindās ar 6 (3+3) punktiem izcēlās Aleksandrs Macijevskis, divi vārti Dāvja Straupes kontā. Vienu reizi Daugavpils vārtsargu pārspēja Kārlis Brants, Aigars Pauče, Ēriks Aļaškēvičs, Mihails Kokļins, Mikus Ābelītis un Sergejs Pečura. Četras rezultatīvas piespēles atdeva aizsargs Toms Tiļļa.

Dienas pēdējā spēlē, kuru video tiešraidē bija iespējams vērot LHF mājas lapā, savā starpā sacentās „Ozolnieki/MONARCH” un HK „Dinamo/Juniors” komandas. Pirmajā periodā rezultātu atklāja mājinieki (Ēriks Ozollapa), tomēr tam sekoja divi viesu precīzi metieni - 1:2 (Gatis Sprukts un Frenks Razgals). Perioda noslēgumā gan izlīdzinājumu panāca Ēriks Ozollapa (2:2). Arī pēc otrās trešdaļas nekas nebija skaidrs, jo komandas apmainījās precīziem metieniem - 3:3 (Junioram - Artūrs Logunovs, Monarham - Romāns Glazkovs). Izšķirošajās 20 minūtēs viesi panāca 4:3, precīzs bija Iļja Žučkovs. Punktu spēlei, metot ripu jau tukšos vārtos, pielika Artūrs Logunovs. Tā bija „Dinamo/Juniors” otrā uzvara trijās savstarpējās spēlēs pret „Ozolnieki/MONARCH” hokejistiem.

Nākamās virslīgas spēles ir paredzētas šo otrdien, 19. novembrī, kad HS „Rīga/Prizma” „Volvo SC” ledus hallē uzņems „Ozolnieki/MONARCH” komandu.