Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
22 HS Rīga 2010-2 - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 29.09.2019. 10:15 4:3
23 HS Rīga 2010-1 - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 29.09.2019. 11:45 5:3
23 Valmieras HK - HS Mogo 10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 29.09.2019. 12:00 7:5
25 LSSS 2 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 29.09.2019. 12:15 1:17
19 Baltijas Vilki - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 29.09.2019. 12:30 3:2
24 Pārdaugava 10 - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 29.09.2019. 12:30 1:3
21 HS Mogo 09 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 29.09.2019. 12:45 3:4 PSM
28 Ogre Juniors - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes ledus halle 29.09.2019. 13:30 12:2
20 Brocēnu NBJSS - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 29.09.2019. 13:45 3:11
24 HK Venta 2002 - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Ventspils OC ledus halle 29.09.2019. 14:15 5:6 PSM
26 HS Kurbads - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Kurbads ledus halle 29.09.2019. 15:30 13:4
27 Prizma/Pārdaugava U10 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Volvo SC ledus halle 29.09.2019. 15:30 13:2
14 Daugava - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 29.09.2019. 11:00 1:8
15 Zemgale Juniors - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 29.09.2019. 13:00 6:1
17 DLSS - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 29.09.2019. 13:08 4:3
18 HC Klaipeda - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 29.09.2019. 11:15 3:6
13 Talsu NSS/THK - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 29.09.2019. 12:00 9:2
14 Brocēnu NBJSS - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 29.09.2019. 12:00 7:8 PSM
16 HS Kurbads - LSSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 29.09.2019. 13:15 2:1
17 HS Rīga 2006 - HK Tukums/Ozolnieki 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 29.09.2019. 13:15 9:3
19 IHS/Prizma - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 29.09.2019. 13:15 5:0
20 Valmieras HK - Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 29.09.2019. 13:45 7:6 PSM
16 Prizma/Pārdaugava 06 - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 29.09.2019. 15:00 0:4
15 JLSS - Pārdaugava 05 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Jelgavas ledus halle 29.09.2019. 15:15 2:1 PSM