4 |
DLSS 2009 - Pārdaugava 10 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
11:45 |
3:2 |
2 |
Brocēnu NBJSS - HS Mogo 09 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-0808.09.2019. |
12:00 |
4:3 PSM |
5 |
SLRA Vilnius - Pārdaugava 09 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
12:00 |
4:3 PSM |
4 |
DLSS 2010 - LSSS 2 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
13:30 |
7:4 |
1 |
Hockey Punks - Ogre Juniors |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
|
Ozo ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
13:45 |
2:8 |
1 |
HS Rīga 2009 U11 - HC Klaipeda |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-0808.09.2019. |
14:00 |
3:2 PSM |
2 |
MHK Rīga 11 - Prizma/Pārdaugava U10 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-0808.09.2019. |
15:30 |
1:4 |
5 |
BHC 37 - HK Venta 2002 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
16:00 |
9:1 |
6 |
HK Tukums - Valmieras HK |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
16:00 |
7:13 |
1 |
LSSS - Neman Grodno |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
12:15 |
Atc. |
3 |
HS Kurbads - Sieviešu klubu izlase |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
12:15 |
8:0 |
2 |
HS Rīga 2007 - Pārdaugava 05 |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-0808.09.2019. |
12:15 |
2:6 |
4 |
JLSS - Talsu NSS/THK |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
12:15 |
5:0 |
5 |
HC Klaipeda - IHS/Prizma |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-0808.09.2019. |
13:30 |
2:3 |
2 |
DLSS - Ogre Juniors |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
15:15 |
6:2 |
1 |
Kauno Baltu Ainiai - Brocēnu NBJSS |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-0808.09.2019. |
17:00 |
7:0 |
3 |
Venta 2002 - LSSS/HK Liepāja |
2019/2020: JAHL
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
13:15 |
3:8 |
1 |
Daugava - Zemgale Juniors |
2019/2020: JAHL
|
Kurbads ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
14:30 |
3:5 |
5 |
AKO/Mārupe - HS Rīga 2003 |
2019/2020: JAHL
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
14:30 |
1:2 |
4 |
DLSS - IHS/Prizma |
2019/2020: JAHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-0808.09.2019. |
17:30 |
5:2 |