Latvijas U-18 izlase turnīru Austrijā turpina ar uzvaru pret norvēģiem

Otro panākumu Četru nāciju turnīrā ceturtdien izcīnīja Oļega Sorokina vadītā Latvijas U-18 hokeja valstsvienība.

Aizvadītajā spēlē mūsu jauniešu izlase ar rezultātu 4:3 (1:0, 0:1, 2:2, 1:0) pagarinājumā apspēlēja Norvēģijas vienaudžus.

Nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām Latvija atradās vadībā ar 3:2, taču norvēģi spēja izglābties un panāca 3:3. Pagarinājumā meistarīgāka bija Latvija, kas guva vārtus un svinēja savu otro uzvaru turnīrā.

Latvijas izlases labā ar diviem vārtiem izcēlās liepājnieks Deniss Vilmans, bet vēl reizi precīzi bija Niks Zīle un Daniels Goršānovs. Savukārt divas piespēles Ralfa Bergmaņa kontā.

Turnīra noslēguma maču Latvija aizvadīs sestdien, kad plkst. 14:00 tiksies ar Austriju. Pirmajā turnīra spēlē Latvija ceturtdien ar 8:2 sagrāva dāņus.

Tikmēr Latvijas U-16 komanda Četru nāciju turnīrā Šveicē piektdien ar rezultātu 1:5 (0:1, 1:3, 0:1) kapitulēja mājiniekiem. Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Rodžers Bukarts. Sestdien Latvijas U-16 valstsvienība spēkosies ar Slovākijas vienaudžiem.

Šis Latvijas U-18 izlasei būs pēdējais pārbaudes turnīrs pirms gaidāmā pasaules čempionāta elites divīzijā.

Latvijas U-18 izlase pagājušajā pasaules čempionātā elites divīzijā Zviedrijā pirmo reizi vēsturē sasniedza ceturtdaļfinālu, kur sīvā cīņā ar 1:3 piekāpās spēcīgajai Kanādas valstsvienībai.

Mūsu U-18 komanda šā gada pasaules čempionātā elites divīzijā, kas norisināsies ASV, spēkosies vienā apakšgrupā ar Zviedriju, Kanādu, Baltkrieviju un Šveici. Šis turnīrs norisināsies no 16. līdz 26.aprīlim.