"Olimp" vēlreiz izcīna uzvaru "Arēnā Rīga"

„Optibet” hokeja līgā „Olimp” tika pie sezonas sestās uzvaras septiņās spēlēs, Arēnā Rīga ar 3:1 pieveicot „Mogo”. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Kirils Galoha.

Latvijas čempione „Mogo” sezonu nav sākusi pārliecinoši, un pēc šodienas spēles tās zaudējumu ailītē meklējams lielāks skaitlis nekā pie uzvarām. Šodienas mačs gan izvērtās ļoti sīvs, kurā „Mogo” turklāt uzbruka vairāk, taču OHL mēneša labākais spēlētājs Ervīns Muštukovs „Olimp” vārtos darbojās sekmīgi.

Šī bija otrā OHL spēle, kas šosezon sarīkota Latvijas lielākajā sporta hallē – Arēna Rīga. „Olimp” pirms divām dienām šeit aizvadīja spēli pret „Zemgali/LLU”, arī toreiz uzvarot, tiesa, tikai papildlaikā.

Šovakar spēles rezultāts netika atklāts līdz otrā perioda izskaņai. 36. minūtē „Olimp” spēlēja mazākumā, taču tas pavēra ceļu pretuzbrukumam, un tajā Kirils Galoha panāca 1:0 savas komandas labā. Trešajā periodā biežāk spēlēt mazākumā nācās jau „Mogo” vienībai kas saņēma trīs noraidījumus pēc kārtas, un trešo beidzot „Olimp” izmantoja. Vārtus guva Renārs Undelis.

Divas minūtes pirms mača beigām „Mogo” vienus vārtus atguva, kad precīzs bija Edgars Kurmis, un sekoja ļoti saspringta mača izskaņā, kurā „Mogo” tomēr neizdevās panākt neizšķirtu. Vēl sliktāk, „Olimp” guva arī savus trešos vārtus, izmantojot brīdi, kad pretinieku vārti bija tukši. Vārtu guvums tika Galoham, kurš praktiski pie vārtu līnijas pieskārās Nikolaja Jeļisejeva mestajai ripai.

”Olimp”-”Mogo” 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Vārti: 35:22 Galoha (Jeļisejevs, Jerofejevs) (maz.) 1:0, 51:14 Undelis (Pujacs, Širokovs) (vair.) 2:0, 57:39 Kurmis (vair.) 2:1, 59:33 Galoha (Apsītis, Jeļisejevs) (t.v.) 3:1
Metieni: 24:34
Vārtsargi: Ervīns Muštukovs – Henrijs Ančs