"Kurbadam" vēl viena "sausā" uzvara pret "Zemgale/LLU"

„Optibet” hokeja līgas pusfinālā „Kurbads” arī otrajā mačā pārspēja „Zemgali/LLU” un vēlreiz prata nosargāt savus vārtus sausā. Vienreiz gan jelgavnieki ripu Ulda Čalpas sargātajos vārtos iemeta, taču pēc ilgas video atkārtojuma izvērtēšanas vārtu guvums netika ieskaitīts, un „Kurbads” uzvarēja 3:0.

„Kurbads” šodien spēlē ātri tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču tad saņēma divus noraidījumus pēc kārtas. Tiesnešiem šī kopumā izvērtās aktīva spēle, jo abām komandām kopā tika piespriests 21 divminūšu noraidījums jeb vidēji viens noraidījums ik pēc trim minūtēm.

„Kurbads” vadībā izvirzījās desmitajā minūtē, spēlējot vienādos sastāvos. Mārtiņa Cipuļa gar vārtiem mesto ripu veiksmīgi pielaboja Jānis Straupe. „Zemgales” vārtsargs Rihards Cimermanis gan protestēja, rādot tiesnesim, ka Straupe ripu vārtos ievirzījis ar roku, taču vārti tika ieskaitīti.

Otrajā periodā „Kurbads” savu pārsvaru dubultoja ar Jāņa Sprukta precīzo metienu vairākumā, un arī šoreiz rezultatīvu piespēli nopelnīja Cipulis. „Kurbads” uzbruka vairāk un bīstamāk ,un savā ziņā loģisks bija arī trešais vārtu guvums – 49. minūtē vēlreiz tika realizēts vairākums, vārtus gūstot Mārtiņam Gipteram. Šajos vārtos savu otro punktu spēlē nopelnīja Juris Upītis.

Spēles izskaņā „Zemgalei” bija vairākas labas iespējas gūt vārtus. Vienreiz tīrā izgājienā diviem pret vārtsargim izcili nospēlēja „Kurbada” vārtsargs Uldis Čalpa, tverot tukšā vārtu stūrī mesto ripu, bet otrreiz ripa tika iestumta vārtos ar kāju, kas pēc ļoti ilgas video atkārtojuma vērošanas noveda pie vārtu guvuma neieskaitīšanas un spēles gala rezultāta 3:0 „Kurbada” labā.

”Kurbads” – ”Zemgale/LLU” 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Vārti: 9:46 Straupe (Cipulis, Bluks) 1:0, 26:25 Sprukts (Upītis, Cipulis) 2:0, 48:06 Gipters (Freimanis, Upītis) 3:0
Metieni: 25:10
Vārtsargi: Uldis Čalpa – Rihards Cimermanis